Fórumomozók,ötletadók bemutatkozása

DeletedUser

Vendég
Mindenki aki nézi,írja,alakítja a fórumot itt mutatkozzon be.


Kezdeném:10 éves vagyok,Szeged-kiskundorozsmán lakok,otthonról játszok.
Kicsit "elvagyok varázsolva" ha megnézitek az új istenek oldalt ez látszik. :D
Nagyon szeretem az ijen játékokat (pl.Grepolis,Ikariam,Imperion,Travian stb.)

Kard által vész mind, ki kardot ragad.
Légy bölcs vezér, és űzd el az ős átkokat,
Békét keress, hisz volt már elég áldozat! De előbb az ellenség haljon meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A témát átmozgattam, nem az Ötletek topicba illett.
 

DeletedUser

Vendég
kösz

Oké köszi:eek::eek::eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akor most én jövök :)
Üdv, edem101 vagyok, Jászszentandrásról (nem helyesírási hiba, hanem igy írják a falú nevét :D) a játszok még a The West V2,V4,V6,V8,Arizona és béta világon. itt a magyar béta szerveren játszok és a Harcosok Szövetsége nevű szövetség tábornoka vagyok (kérdés medig lesz ez a neve). Az ehez hasonló játékokban nagyon rutinosan mozgok és taktikailag se vagyok kezdő, régen játszotam Ikariamal, Klánháborúval és Traviánal is. Röviden ennyi :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Hello!

Akkor leszek a 3.
17 eves vagyok, kb. 5-6 eve kockulok az ilyen online strategiai jatekokkal es most ide is visszatertem.
Epittettem vilagcsodat, voltam top1 es tamado/vedekezo klanban a klanhaboruban, jatszottam meg az ikariammal, ogame-mel, kingsage-el es meg par ilyes fajta jatekkal.
Ja es jelenleg Ausztraliaban vagyok:D

Jo jatekot mindenkinek
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Tulajdonképpen csak be akartam köszönni, de sehol sem találtam olyan topicot ahol ezt csak úgy megtehetném (ha mégis van ilyen kövezzetek meg vagy adjatok egy szemüveget, én nem találtam). Szóval ha már ide írok akkor gyors be is mutatkozok. Szegedi vagyok, 17 éves, ex ikariamos.... Ma kezdtem itt (nem mellesleg egész szimpi játék, eddig korrektnek tűnik). :D
Azt hiszem ennyi elég lesz. Jó játékot mindenkinek :)

U.I.: ha valaki felvilágosítana..... hol lehet csak úgy csevegni akkor szóljatok.... (nem akartam valamelyik játékos topicba csak úgy beleszerencsétlenkedni.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szia :) A Kocsma/offoljunk topicot hozta létre ilyen célra kedvenc sárkányunk :)
 
Fent