Ez a legközelebb

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Meghívtam az egyik barátomat és betettem a hozzám legközelebb kis ikonba a pipát.A gond az, hogy a "hozzám legközelebb"Az a 36 os tenger MIKOR ÉN A 45 ösön vagyok.

Kérdés, komolyan ez a legközelebb :mad: Dierkt ide hívtam. hogy szövetségben közel legyen.Erre hol rakja le!Szerintem a LEHETŐ LEGKÖZELEBB az lehetne kicsit közelebb is csak 100 hej volt a közelemben thisisgrepo

:mad:

Most akkor mi van ????
 

DeletedUser9302

Vendég
Véleményem szerint a barátod menjen rá a Beállítások->Újraindítás, részére.
Ha ez meg van újrakezdheti (csak ezen a világon véglegesen elhagyja a városát és új poliszt alapít, tehát tisztában kell lenni azzal, hogy elveszt ott mindent!!!!) a játékot, ha belép akkor választhatja az Újrakezdés szövetségem közelében funkciót.
Ez nagyon közel teszi hozzád a haverod.
Vagy linken keresztül (Szövetség->Meghívás->Új Generálása (linket kimásolod és beilleszted ahova kell) hívsz meg ezentúl tagokat, így a lehető legközelebb teszi a társad.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Allora

New Member
Nem az ellenkezés mondatja velem, csak meg szeretném jegyezni - kicsit a "rendszer" védelmében is:
- az eltérő tengerekre történő telepítés nem mindig mérvadó a "legközelebbi" települési hely tisztázásában... jobb lenne azt tudni, hogy mennyi a tényleges távolság a két érintett város között (pl. biremával, jelzővel vagy egyéb mérhető sebességű egység megjelölésével megadva).
- némi magyarázatként:

XSx4uyv.png


... a 36. és a 45. tengerek "sarokkal" találkoznak, mondhatni egy teljes pontban "szomszédosak":):) - így minden további nélkül elképzelhető, hogy ez valóban egy aránylag közeli telepítés volt. Ha pl. a 36. tenger jobb felső sarkában van az egyik, míg a 45. tenger bal alsó sarkában van a második város... Szóval: koordináták, vagy a tényleges távolság megadása nélkül nehéz megítélni, mennyire is pozicionálta rosszul azt a meghívott (második) várost a Grepolis.

***

Azt nem is kérdezem meg, hogy miért nem egy szabad és pl. az első város mellett lévő "kalapácsos" helyre került egy "fix" meghívó kiküldésre? Mert az a link biztosan pont oda hozza az új játékost, ahova éppen meghívták. /Persze, előfordul, hogy erre nincs éppen lehetőség - akkor viszont elképzelhető, hogy talán nem is volt ott 100 szabad hely a közelben. (?)/
 

DeletedUser9537

Vendég
Pont erre gondoltam én is, mármint, hogy miért nem fix helyre hívta, vagy xy adott városa közelébe. Én mindig kiválasztom éppen egy biztonságosabbnak mondható környékű városomat, mert a kezdő fejlődéshez az tökéletes, és annak a közelébe hívok, vagy fix helyre.
 
Fent