Eltűnt áldás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A következő történt Béta szerveren

reggel volt 250 áldásom
Elégedettség varázslatot használtam /ami ugye 120 áldás/ ma 8:46 órakor

délután léptem be és az áldások száma 16


hová lett 130 áldás ill az azóta termelődött?

támadás nem ért, másra nem használtam
 

DeletedUser

Vendég
Nem kétszer nyomtad el véletlenül egymás után azt a varázslatot?
 

DeletedUser

Vendég
Ennek 3 oka lehet:

Mítikus egységet képeztél.
Istent váltottál.
Illetve használtál még varázslatot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
A legcélszerűbb ilyenkor belépni a beállítások menübe, ott az ügyfélszolgálatra és bug vagy kérdés alatt elküldeni a jelzést a support felé. Azokat tudjuk a leghamarabb megválaszolni. Különösen akkor, ha ilyen, egy személyre vonatkozó speciális eset áll fent. Kérlek, segítsetek ennek betartásával, hogy mi is mihamarabb segíteni tudjunk nektek probléma felmerülésekor.
 

DeletedUser

Vendég
Fontos, az áldásoknál pl Héránál 2 dolognál semmit sem ir:)
Ami 50%os termelés növekedést ad, mintha vmi bug lenen :9 de ha elnyomom megadja,
másnál a hiba meg az utána következőnél!
 

DeletedUser

Vendég
Héránál

a 4 áldásbol 2nél nem ír semmit
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser490

Vendég
Nálam False található az áldás hatásának leírása helyén.
Bug?
 

Moira

Ex-CM
A megjelenő FALSE szöveg a frissítés egyik sajnálatos anomáliája, orvoslásán már dolgozunk. Köszönjük a türelmet.

Megerősítést nyert, hogy a hiba egy fordításból eredő kellemetlenség, de pusztán formai. A varázslat mechanizmusára és hatására nincs hatással.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Eltunt aldas!

Amikor elfoglaltam a masodik varosom es lecsereltem az Istent Zeuszrol Herara akkor elbuktam az osszes aldasom pedig az elso istenem is Zeusz. Igy elvesztettem kb. 240 aldast pedig az elso Isten megmaradt.
 

DeletedUser

Vendég
Amikor elfoglaltam a masodik varosom es lecsereltem az Istent Zeuszrol Herara akkor elbuktam az osszes aldasom pedig az elso istenem is Zeusz. Igy elvesztettem kb. 240 aldast pedig az elso Isten megmaradt.
Én is így jártam... mondjuk én kb. 30-at vesztettem, mert 150-et ellőttem szekerekre, de remélem nem egybe fogja kezelni Héra és Zeusz áldásait.:rolleyes:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent