Egyszerüsített jelentések

DeletedUser8461

Vendég
Tiszteleteim Hölgyeim, Uraim.

Az ötletemet elsősorban a havi szavazásra szántam, mert úgy érzem, ez ott megállná a helyét.

Összefoglaló

Egy egyszerüsített, tömör jelentés sokkal áttekinthetőbb lenne, és sokkal kevesebb helyet foglalna, nem kéne minden jelentést megnézni, amikor a támogatásunkat egy másik városban támadják.

Jelenlegi állapot

Nincs egyszerüsített jelentés a játékban, minden jelentést külön meg kell nézni.

Leírás

Amikor támogatjuk a saját városunkat, avgy egy másik társunk városát, egyszerre több városból, és a támogatást megtámadják, minden városra külön jelentést kapunk. Pl. ha támogatom Tesztváros-t Város 1-ből, 2-ből, és 3-ból, akkor három jelentést kapok, mindegyikben leírva, hogy az adott város támogatásából mennyi esett el a támadás folyamán.

Az egyszerüsített jelentés ezt megoldaná, hisz 1 jelentésben le lenne írva az összes elhunyt támagó egység, egy felsorolásban.

Visszaélések

Na itt ilyen nincs!

Vázlatrajzok

1dzsy.png


Érvelés

Amikor 20 városból támogatok egy várost, akkor sokkal áttekinthetőbb, és időbarátabb lenne, ha csak 1 jelentést kéne megnézni.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Bocsánat az angol nyelvért, de már eredetileg a fejlesztőknek címeztem.
 

DeletedUser

Vendég
szuper, nem lenne két oldal jelentés amit törölni kell, támogatva! :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanezt meg lehetne csinálni isteni jellel, védelmezővel, esküvővel, alvilág kincsével és tenger ajándékával.
 

DeletedUser

Vendég
Mikor lesz bevezetve az ötlet?

Ma is 800 jelentést néztem át eddig.
 

DeletedUser

Vendég
Az sokára van...
Akkor felkészülök az addigi jelentészuhatagra... :( :( :(
 

DeletedUser9302

Vendég
Ez a baj, hogy még tesztelni kell a bétaverzión.
Idő, idő és idő. :(:(:(:(
 
Fent