Egység Áttekintő / Legjobb Építések, Fejlesztések

DeletedUser

Vendég
!

egy dolgot nem értek. kémkedtem egy város után jóval kevesebb katonája volt a városfal elhanyagolandó szinten.elindítottam kb. 5-ször annyi sereget mint az övé erre :eek: csak a hajóim tértek vissza. nem értem mi történt?!
 

DeletedUser

Vendég
1. kérdés: melyik szerveren és mekkora a pontkülönbség köztetek? (Delta, Zeta = morál!)
2. kérdés: mikor? (éjszakai bónusz)
 

DeletedUser

Vendég
harci szekér

Üdv Mindenkinek!
Az volna a kérdésem, hogy miután kifejlesztettem az akadémiában a harci szekeret, ennek a megvétele mennyi szabad népességbe kerül?
 

DeletedUser

Vendég
A Súgóban megtalálod az egyes egységek részletes leírását.

A kérdésedre válaszolva: 4 lakos/szekér.
 

DeletedUser

Vendég
nem éjszaka támadtam az tuti. a pontkülönbség 10000 a javamra, én a deltán vagyok de azt nem tudom hogy ő hol sztem ő is a deltán.
 

DeletedUser

Vendég
Deltán van morál, ha kérelem rendszerben írsz, akkor meg is tudom nézni, hogy mi történt pontosan, itt nem adhatunk ki információt.
 

DeletedUser

Vendég
Harci Szellem = Morál
A csapataid harci szelleme befolyásolja a szerencsédet, amennyiben ez egy 0 és + 100 között változó tényező, ami hatással van minden csatára. Ez minden esetben a támadó nézőpontjából megjelenő érték. Így tehát, ha azt olvasod, hogy +30%, akkor a támadó fél seregei a max képességük 30%-val harcoltak (vagyis annyival gyengébben).

Ennek a képlete az alábbi: [(védő játékos pontszáma/támadó játékos pontszáma)*3+0.3]]*100
 

DeletedUser

Vendég
4 várostípus

Valahogy nem teljesen világos nekem, hogy 4 fajta várostípus van.(5. foglaló)
Veszek egy várost az alábbi fejlesztésekkel: íjjász, parittyás, városőrség, lovasok, kiképző, biremák, meteorológia, harci szekerek, jelzőhajó, hadkötelezettség, hajóépítő, katapult, eke, priccsek, falanx, matematika:cool:, döfőorr és térképészet.

Elég lenullázni a népességet, és bármelyik funkciót el tudja látni ez a város(szárazföldi/tengeri támadó/védekező).

Nem kéne több fejlesztés az akadémiára?
 

DeletedUser

Vendég
nem, söt akkor a legjobb a 4 várostípus ha több van belőlük, mert akkor sokkal több egységet képezhetsz (a többi meg józan paraszti ész kérdése)
 

DeletedUser

Vendég
alpha szerver

Én az Alphan játszok,de nem is tudtam hogy az lassab szerver :(

Igen, sajnos nagyon lassú. Van olyan építmény, ami több, mint 30 óra alatt épül fel. Így aztán- beleértve azt, hogy a maximális szinten lévő fatelep (ha jól emlékszek) 275 fát ad óránként, eltelik az idő az építéssel. És semmi izgalom, semmi játékélmény.
De nemcsak ez a probléma vele.
A gond ott kezdődik- és ami miatt otthagytam -, hogy az alpha-szerver maga a teljes nyugalom. Semmi sem történik benne, mert mindenki mindenkinek a szövetségese. Alig lehet benne támadni valakit. Unalom a köbön.
És ahogy telt az idő,azt vettem észre, hogy már csak én vagyok egyedül azon a szigeten... na erre befejeztem, és átmentem az epsilon szerverre.

Ott aztán megtaláltam, amit kerestem: vad, durva szerver: tele izgalommal!
 

DeletedUser

Vendég
hát ja, az alpha "nagymama" szerver, a békés játékosoknak való, én a bétán találtam meg magam, az 5 legnagyobb szövetség egymást darálja és melléjük tömörülnek kisebb szövetségek amik velük harcolna a másik ellen. Ott a támadáson van a hangsúly és azon hogy minél több területet vegyenek el a másik szövetségtől. Emiatt akárhol kezdesz akárki mellet határozod el magad így is úgyis harcolnod kell, ez ott (talán mint az epszilonon) elkerülhetetlen. De nekem ez tetszik, hisz támadó szellemű játékos vagyok. :D Az alpha az ilyen hozzám hasonló játékosok nem éppen nekik való.
 

DeletedUser

Vendég
haha! Én már alphán vagyok szinte a tengerem legnagyobb hadúra...Epszilonon meg nincs kit foglaljak:) Túl kicsi maradtam és most dögivel alapítom a városokat, egyszerűen szétdaráljuk egymást, ma fogtunk egy kémet:(
 

DeletedUser

Vendég
hát, ez ott térség kérdése akkor :p
alphán te egy háborús térségbe epszilonon meg egy békés térségbe kerültél, hát ez balszerencse, de bétán tudtommal mindenütt háborús helyzet van (főleg a déli részen, ahol szó szerint a hatalomért megy a harc)
 

DeletedUser

Vendég
???????

nem hiszem el hogy nekimegyek egy 2000 pontosnak kb 600 katonával és 50 hajóval és nem éli túl senki a katonáim közül de még csak a hajók sem jönnek haza ........... ne haragudjatok de ezt már tényleg nem értem és nem hiszem el!
 

DeletedUser

Vendég
Támadóhajót tettél a seregbe? Mert ha nem, akkor bizony könnyen lehet, hogy egyetlen biremán süllyedt az egész armada.
 

DeletedUser

Vendég
másrészt meg azon is érdemes elgondolkodnod hogy esetleg bevédték a városát
 

DeletedUser

Vendég
!!!

nem becsültem le a várost,soha nem becsülök le senkit.... és a kémkedésem alapján nekem kellett volna nyernem,, de igen valóban nem küldtem támadóhajót csak a szállítókat,, nem gondoltam át eléggé.:(
 
Fent