egy egyszerű kérdés? :)

DeletedUser

Vendég
ha bevédek egy játékos,és azt megtámadja valaki,akkor a támadó kap jelentést arról hogy kinek a védelmét gyakta le?
magyarúl:

A játékos bevédi B-t.Akit megtámad C.

C tudni fogja hogy A védte be B -t ?

választ előre is kösz
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem, hogy látná, teszteld le pár ismerősöddel!
 

DeletedUser4197

Vendég
ez nem tartozik ehez a témához, de nem akartam újat létrehozni! a közelembe van egy sziget melyen nemrég kezdődött el a játékosok megjelenése (olyan sziget melyen bónuszfaluk is vannak) ,de senki nem lett aktív szellemvárosok lettek majd eltünt mendegyik! hogy lehet az hogy mostmár úgy van ott a sziget mint a bónusz falu nélküli szigetek és lehet oda is új várost létrehozni! köszönöm előre is a választ! (ja és Alphán történt ez)
 

DeletedUser

Vendég
Pontosítanád a kérdésedet?

Jelenleg csak ennyit tudok válaszolni: amelyik koordinátát a rendszer egyszer városként regisztrálta, oda város építhető. Ha egyáltalán ez volt a kérdés.
 

DeletedUser

Vendég
Pontosítanád a kérdésedet?

Jelenleg csak ennyit tudok válaszolni: amelyik koordinátát a rendszer egyszer városként regisztrálta, oda város építhető. Ha egyáltalán ez volt a kérdés.

Szerintem ugy értette hogy ahol voltak npc falvak és játékos falvak(amik eltűntek)és a belsé falvak is eltűntek Javítsatok ki ha tévedek
 

DeletedUser4197

Vendég
akkor érthetőbben! alphán 728 537 -es koórdinátánál van egy sziget (olyan sziget amire teszik a játékosokat ahonnan kezdenek és itt találhatóak bónuszfaluk is) a játékosok inaktívak lettek és mindenki eltűnt onnan! hogy lehet az hogy a gép nem rakott rá új játékosokat hanem meghagyta hogy alapíthassunk rá?!
 

DeletedUser

Vendég
Mert a játék új játékosokhoz újonnan hoz létre városhelyeket a térkép szélén. Azért, hogy ne fordulhasson elő az, hogy az újonnan regisztrál játékosok bekerülnek egy 13 ezres városokkal túlzsúfolt környékre. Hiszen ennyi erővel a világ közepén az alapításra felszabadult helyekre is letehetné őket :)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor már lenne ezzel kapcsolatban nekem is kérdésem.

Szintén alfán T33-34 határa körül valahol láttam szintén egy hasonló szigetet, ahová ki szokta rakni a játékosokat kezdéskor, de nincsenek rajta NPC falvak és nem is lehet rá kolonizálni :eek:
(Bár nem is akarnék) :)

Szóval, ha egy alapból nem üres szigetről kihalnak a játékosok, utána a sziget csak egy grafika lesz a térképen?? :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Alfa 341|399

Pont középen szeli 2-é a szigetet a 2 tenger határa.


Közben találtam egyet 359|344 koordinátákon is.
 

DeletedUser

Vendég
Kihalt, azaz nem felhasznált sziget. Amelyik szigeten még egy játékos sincs, ott nem jelennek meg az NPC faluk, mert még nem került megnyitásra. Itt nem lehet kolonizálni, és foglalni sem, mert nincs mit. Vannak olyan szigetek, amik viszonylag belül helyezkednek el, de két regisztrációs hullám közötti kihalt időszak miatt, a szerver nem rendeli el a megnyitását, mert túlságosan belülre kerülnének új játékosok.

Ha a világtérképen beírod az 1-es tengert, akkor az összes sziget ilyen.
 

DeletedUser

Vendég
Igen ezt tudtam eddig is (ahova még nem került senki az lezárt) --- főleg, hogy annak idején a szomszéd szigetek is ilyenek voltak, és az én szigetemen is először csak 3 város volt, de nem lehetett kolonizálni a többi 17 helyre :)
De most már értem az ilyen "benti szigeteket".
Köszi a segítséget! :)
 

DeletedUser

Vendég
alap kérdés

Sziasztok! Nemrég kezdtem el játszani. Egy kérdésem lenne:
Mikor érdemes a milíciákkal védeni a területemet? Én úgy gondolom logikusnak, ha éppen nem vagyok "gépnél" és nem probléma, hogy 50%os a termelés, akkor érdemes. De ha folyamatosan online vagyok, akkor mikor érdemes a milíciákat alkalmazni? Köszi a választ!
 

DeletedUser1598

Vendég
Ha támadnak, és valószínűleg nem vered vissza, akkor érdemes besorozni, hadd vesszenek az ellenséges katonák.
 
Fent