Delta, Gamma, Eta, Epszilon, Théta, Iota - Nincs bal menü

DeletedUser

Vendég
Hello,

kb öt perce bent voltam és minden ment, majd kiléptem, hogy átmenjek zétára és eltünt a bal menü. Tengertérképet látok és a kis ikonokat hogy jön felém hat támadás de semmit nem tudok csinálni, se a városom ablakát nem látom, se a felső se a bal oldali menüt, csak azt hogy hányan támadnak hogy tudjam, mit nem fogok tudni kivédeni! Azért ebben van valami irónia de tényleg. Igen IE-t használok, nem opció másikat feltelepiteni mivel többedmagammal cégtől játszom és nem engedélyezett más böngésző, ha megpróbálnám felrakni akkor kapok irásbeli figyelmeztetést az IT Security-től. Rebootoltam. Az IE minden sütijét stb browsing history, form data töröltem. Nem segit. Minden világban amiben játszom azonos a gond.

D.
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos egyelőre ismeretlen időre az Internet Expolrert használóknál folyamatosan megfognak jelenni hibák. A játékot nem erre a fajta böngészőre optimalizálták. Amennyiben lehetőséged van rá, akkor más fajta böngészőt használj a játékhoz.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem ez a probléma más böngészőkben is jelentkezik (Windows alatt, linuxban nem). Megfigyelésem szerint akkor következik be, ha a böngésző ablaka túl széles (hogy pontosan mi ez a határ, még nem figyeltem meg)
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos egyelőre ismeretlen időre az Internet Expolrert használóknál folyamatosan megfognak jelenni hibák. A játékot nem erre a fajta böngészőre optimalizálták. Amennyiben lehetőséged van rá, akkor más fajta böngészőt használj a játékhoz.

Nincs lehetőségem más böngészőt használni, mint fentebb irtam, a legtöbb cég IE-t használ és minden informatikai cégnél erős a kontroll. Az rendben hogy nem erre van "optimalizálva" de legalább megjelenhetne, ahogy eddig tette. Most emiatt nem tudok védekezni. Eleve egyike voltam, akik NEM akarták a kettes verziót a már eddig is ismert folyamatos bugok miatt, amik nem voltak kijavitva, igy felelőtlennek éreztem hogy minden világra úgymond rászabaditják a kettest verziót, hisz még a meglévőekben sem lett megoldva minden. Nem egyedül vagyok ezzel a véleménnyel. Felelőtlen volt. Remélem mielőbb megoldódik és addig is mig semmit se tudok csinálni elgondolkodom, hogy van-e értelme ennyire ragaszkodni ehhez a játékhoz lévén van pár vetélytársa hogy az Ikarimtól kezdve ki tudja hányat ne emlitsek.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem ez a probléma más böngészőkben is jelentkezik (Windows alatt, linuxban nem). Megfigyelésem szerint akkor következik be, ha a böngésző ablaka túl széles (hogy pontosan mi ez a határ, még nem figyeltem meg)

Köszönöm a választ! Végre konstruktiv hozzászólás! Kipróbáltam. Ha a böngészőt épp csak egy csikra összenyomom akkor a bal menü NEGYEDE látszik.. ámbár nem tudom még mit fogok vele tenni talán sikerül "elkapnom" a forum gombot vagy a beállitásokat, HA bejön talán szabira tudom tenni magam mig ez megoldódik, bár az is 48 óra addig akár be is foglalnak...
Mindenesetre köszönöm, valóban látszik valami de csak ha ilyen kis csikra (talán a képernyő 1/10-e) nyomom össze, másképp nem.:(

EDIT:

Tévedtem, nem tudom megtenni... a menüből csak ennyi látszik:

Profil
Ranglista (337.)
Súgó
Fórum
Prémium
Chat
Barátok meghívása
Kijelentkezés

A kijelentkezést ugyan megnyomtam, majd visszaléptem, de semmi nem változott.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Közben észrevettem, hogy amikor belépek pár másodpercre látom a menut felvillanni, mármint a bal menüt a képernyő közepén igy jó pár perces kinlódás után sikerült a forumra kattintanom igy pár világon már értesitettem a szövijeim hogy nem igazán tudok játszani. ez is valami..
 

DeletedUser

Vendég
Megpróbáltam (igen elég mazohista vagyok) IPHONE-on belépni azon safari van. Nos.. ott meg ha rákattintok egy privát üzenetre akkor crash-el a teljes safari, pedig az nem szokott. A kolleginám csak azon játszik grepot, bár szerintem ez TÉNYLEG mazohista lévén 3G*n mennyi idő bármit behozni és hát ott aztán van kinlódás bármit megkattintani. Megkértem nézze meg, neki is crashel.
 

DeletedUser

Vendég
Próbáld meg átméretezni az ablakot a ctrl+ és ctrl- billentyűkombinációkkal (vagy ha IE-ben más van erre, akkor az IE-s megfelelővel)

Régebben volt egy olyan hiba, hogy ha túl sok fórum volt a szövetségi fórumban, sokaknak néhány fórumot nem jelenített meg, de az ablak átméretezésével láthatóvá vált.
 
Fent