Csodaépítés

DeletedUser

Vendég
Mi történik az Iota világgal, kitiltanak kb 30-40 embert egysége tűnnek el a kiltiltott játékosoktól és a legnagyobb hogy összeomlik , és belépni a szerverre is nehéz?? Valaki elmondaná ki játszik a szerverrel vagy akié a szerver annak játszadozni van kedve?? Eltűnt kb 300 szelkér egy kitiltott játékostól kb 2 perc alatt! és volt benn egy kardosom támadás nem érte!
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek keress fel minket az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy utána tudjuk nézni az általad elmondottaknak.
 

DeletedUser

Vendég
Most mind1 csak érdekelt hogy az Iota világgal mi van mert egy nap alatt 200 embert tiltottak ki voltak akiket 1-2 napra és olyanok is akiket végleg , de ok nélkül és pont akkor érte őket támadás így nem tudtak védekezni én ezt unfairnak tartom!
 

DeletedUser

Vendég
Írj azonnal az ügyfélszolgálatra!

Olyan nincs, hogy kitiltanak 200 embert egy hibából úgy, hogy nem is csináltak semmit... ha 1-2 emberrel történne ilyen, az még előfordulhat, sajnos nálunk is kapott multiért úgy egy éve három csapattárs, pedig csak egyszerre támadták ugyanazt :(
Viszont 200 ember esetében egy ilyen lehetetlen, vagy volt valami, amiről nem is sejtették, hogy szabályt szegtek, a másik lehetőség remélem nem történt meg.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, volt nemrég egy alapos átvizsgálás a szerveren. Ideje volt :)
Ha nem is kétszáz, de jó sok embert tiltottak, biztos vagyok benne, hogy nem ok nélkül.
Remélem most már a tiszta játékról fog szólni a történet, győzzön a jobb.
 

DeletedUser

Vendég
Ok nélkül soha nem tiltottunk, és soha nem is fogunk. Amennyiben panasszal szeretnél élni a Supporttal szemben, akkor beállítások/ügyfélszolgálat, vagy pedig főoldalon az Impresszum gomb mögött találhatod meg az InnoGames elérhetőségét.
 

DeletedUser

Vendég
Ha ez nekem szólt, akkor nem szeretnék semmit panaszkodni.

Amiről beszéltem, az úgy 1 éve történt, így azzal az esettel már nem lehetne mit kezdeni :)
Engem nem tiltottatok le se jogosan, se jogtalanul szóval nincs miért panaszkodnom :)
 
Fent