Csodaépítés

DeletedUser

Vendég
A teljes építési időt lehet megfelezni. Ha a bővítés pl. 80 órán át tart, akkor maximum 40 órát lehet gyorsítani.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt gondolom egy szintre értetted. Ez világos is.

A kérdés arra vonatkozott, hogy minden szint építését le lehet felezni, és ezeknek egymásra nincs semmilyen hatása?
Vagy az egyik szint építésénél "felhasznált" gyorsítás valamilyen módon beleszámítódik az egész(tehát mind a 10 szint) építési idejébe. illetve gyorsíthatóságába.
Ennél pontosabban nem tudom leírni a problémámat. Kérem, hogy az válaszoljon rá, -vélhetően szupport tag- aki érti és érdemben hozzá tud szólni, legalább egy "egyedi esetről lehet szó" vagy "hiba volt" típusú magyarázattal.
 

DeletedUser

Vendég
Jogos, bocsánat.
Az építési idő felét a szint építési idejéhez méri, nem az egész 10 szint összesített idejéhez. Az egyik bővítésnél felhasznált gyorsításnak semmi köze nincs a következő szint bővítéséhez használható gyorsításokhoz. Ha ti az 5-ről 6-ra bővítésnél megfeleztétek az időt, attól még a 6-ról 7-re bővítéskor ugyanúgy gyorsíthattok.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, így kellene lennie.
Végeredményben nem okozott gondot, de nagyon komoly, a szerver egészét érintő befolyása lehetett volna.
(10. szint építését nem lehetett gyorsítani tovább, kb 30 órát ! vesztettünk vele. 50% helyett kb. 10%-ot lehetett gyorsítani.)
 

DeletedUser

Vendég
nem kaptam meg a hősök világa kitüntetést mért nem, mert meg van az összes feltétel?
 

DeletedUser1598

Vendég
mert a kitünteések gyakran ésnek. Néha akár 7 hónapot is, mint nekem... Ne izgulj, még idén megkapod:D
 

DeletedUser

Vendég
Nézd meg a profilodon a kitüntetéseket, mert lehet, hogy megkaptad, csak jobb oldalt alul nem jött róla értesítés
 

DeletedUser

Vendég
Marmint a hosi taktikus kituntetesre gondoltal?varni kel egy kicsit,mert a kituntetesek nemegybol frissulnek
 

DeletedUser

Vendég
Ez szerintem játékosfüggő. Én minden kitüntetésemet automatikusan megkaptam. (vagy fel sem tűnt, hogy nem kaptam meg) :D
 

DeletedUser6476

Vendég
Sziasztok!

Kérdésem a következő:
Amennyiben 1 csoda 10. szinten áll, és az egyik játékos városait a csoda szigetén szövetségen belül foglalják, akkor a csoda szintje marad?
Remélem jól gondolom.
 

DeletedUser1598

Vendég
Igen, megmarad. Teljesen mindegy, ki van a szigeten, ha egy szövetségből vaaló, a csodának akkor semmi baja nem lesz.
 

DeletedUser6969

Vendég
sziasztok!!!
lehet hogy kérdezte már valaki, de had kérdezzem meg, hogy ha egyik világban megcsinálja valaki a 4 csodát, amivel nyernek is, akkor annak a szervernek vége ???? szóval, hogy a többi játékos nem harcolgathat ott "cél nélkül" ????????
 

DeletedUser6544

Vendég
Annak a világnak akk van vége, ha az aktív játékosok száma 1000 alá csökken
 

DeletedUser6969

Vendég
Annak a világnak akk van vége, ha az aktív játékosok száma 1000 alá csökken

köszönöm szépen a GYORS és nekem nagyon teCCCCCő választ !:)
azt esetleg még meg tudod mondani, hogy IOTA világban most mennyi az aktív játékos ?:) gondolom bővel 1000 fölött....
REMÉLEM !
 

DeletedUser6544

Vendég
azt írja, hogy kb 4600, de ez gyorsan fog csökkenni.
 

DeletedUser6969

Vendég
okés!!!! nagyon köszi a válaszokat, és az utánanézést !:))))
remélem egy jó darabig kihúzza a világ, mert szeretnék még játszani rajta.... nem akarok egy kisvárossal újrakezdeni :((((((
nem mintha sokat számítana , hogy mit szeretnék :)
 

DeletedUser

Vendég
YicFeT nem teljesen jó amit mondasz.

Akkor lesz vége, ha ezek teljesülnek
- valaki felépíti mind a 7 csodát
- 1000 alatti számú aktív játékos (ez már vészesen fenyegeti a Béta-Zéta szervereket, de már Alpha is 2500 alatti és ebből gondolom van jópár inaktív)

Ezután 4 hét, és a szervertől búcsúzhatunk :(
Jó öreg alfa még egész jól bírja, és legalább az egykoron csapattársaim a már 4 csodát felépítő szöviben vannak (ha azóta nincs meg több) :)
Sok sikert nektek továbbra is!
 

DeletedUser

Vendég
Nekem azt mondták, hogy amíg valamelyik szövetség meg nem szerzi a 7 csodát, addig semmiképp nem lesz vége.
 

DeletedUser

Vendég
Ennek örülök, mert Bétán egyre többen hagyják abba, és megijedtem, hogy hamar vége lesz, de akkor úgy még pár hónapig simán kihúzzuk :D
 
Fent