Csodák

Peti1981

New Member
Kérdésem, ami bár szövegértés alapján tiszta, de szeretném teljesen azzá tenni:
A világcsodák korába lépve, s ahol az épül, ha egy szövetségi társ várost veszít, elveszti a csoda a nyersanyagmennyiségét. Ezt hogyan kell elképzelnem?
Nem csodáztam még.
Csak az azon szigeten levő városok, vagy a szövetség bárhol elhelyezkedő városa is számít ebben?
Csak a világcsoda bővítésénél léphet ez életbe?
Tehát ha mondjuk épp folyik 5-ös szintről a 6-osra a bővítés?
Mi történik olyankor, ha valaki kiválik a szövetségből, de nincs csodázós területen levő városa?
Csatlakozni a szövetséghez aki csodát épít épp, von valami következményt maga után?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet még kiegészítem, folytatom a kérdést.
 

zola08

Member
k..va rég csodáztam már így fin@om sincs pontosan mik hogy vannak de ha csodaszigetes ember kilép a szöviből vagy várost veszít akkor megáll az éppen fejlődő szint pl 5-6-ra illetve ha éppen megvan egy szint pl 8-as és töltik a nyersit már kövire akkor 1 szintet zuhan és amíg nincs meg a város(ok) addig nem is folytatható folyamat.
Ha belépsz egy szövibe ahol épül a csoda a csodázás korában akkor 3 teljes napig nem küldhetsz nyersit bele (és talán még gyorsítani sem tudod az építkezést az összes isten 400-as áldásából egyszerre)
Ha valakinek nincs csoda szigeten városa és kilép akkor asszem semmi nem történik de belépéstől 3 napig nem fog tudni ugye nyersizni.. Továbbá ha jól emlékszem csak azok számítanak bele a problémás városvesztésbe ami csak csoda szigeten történik meg


Rem tudtam valamit segíteni, ha valamit rosszul írtam majd valaki okosabb kiegészít köszii.
 

Hil3rid

New Member
Kérdésem, ami bár szövegértés alapján tiszta, de szeretném teljesen azzá tenni:
A világcsodák korába lépve, s ahol az épül, ha egy szövetségi társ várost veszít, elveszti a csoda a nyersanyagmennyiségét. Ezt hogyan kell elképzelnem?
Nem csodáztam még.
Csak az azon szigeten levő városok, vagy a szövetség bárhol elhelyezkedő városa is számít ebben?
Csak a világcsoda bővítésénél léphet ez életbe?
Tehát ha mondjuk épp folyik 5-ös szintről a 6-osra a bővítés?
Mi történik olyankor, ha valaki kiválik a szövetségből, de nincs csodázós területen levő városa?
Csatlakozni a szövetséghez aki csodát épít épp, von valami következményt maga után?
Hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet még kiegészítem, folytatom a kérdést.
Csodákat olyan szigetekre lehet letenni, ahol minden város a szövetséged birtokában van ( A szellemvárosok nem képeznek akadályt ). Ha ezen a szigeten veszít valaki várost, vagy lép ki a szövetségből ( tehát már nem minden város a szövetséged birtokában lesz ), akkor vesznek el a nyersanyagok. Ha olyan helyen veszít várost ahol nincs csoda, az semmit nem számít ilyen szempontból.
Csatlakozás egy szövetséghez amelyik épp csodákat épít a szövetséget nem befolyásolja, azonban a játékos aki csatlakozott egy ideig nem tud segíteni a csodaépítésben.
 
Fent