Csapatok visszahívása

  • Témaindító DeletedUser2863
  • Kezdés ideje

DeletedUser2863

Vendég
Világ: Delta, Epsilon

Böngésző: Firefox 7, Chrome

Hiba általános leírása: Egy ideje már nem működik az egységek visszahívása rendesen a következő helyzetben:

Helytartó bekapcsolva, több városból van támogatásom egy egy városban, és amikor visszahívnám őket pl. felkelés vége után azt a következőképp tettem eddig:

Helytartó ikon felül - Csapatok - alul Kinti csapatok - és ha rányomok a Minden egység visszaküldése nyílra akkor visszaküldte a csapatot, és mutatta a többi kinti csapatot amiket sorban 1 gombnyomásra hívhattam vissza.

most:
ha rányomok visszahívja ugyan de eltűnik a maradék kinti egység, azt írja nem támogatok más várost. Frissítenem kell az oldalt hogy ismét mutassa őket. Lényegében nem működik az egy gombnyomásos visszahívó funkció.
Csak úgy megy hogy ha a Néhány egység visszaküldése nyílra nyomok majd Minden egység kiválasztása és Visszahívás. Elég körülményes így. Régebben ment rendesen.

Screenshot: http://kepfeltoltes.hu/view/111108/Grepolis_-_hiba_www.kepfeltoltes.hu_.png

Gyakoriság: mindig

Sürgősség: Elég zavaró hogy a prémium funkció ezen része nem működik

Összefoglaló: Feljebb leírtam mindent szerintem

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser2863

Vendég
Ismét fennáll a probléma Deltán.
Hátha a 2.15 bevezetésével megjavul a hiba.
 

DeletedUser

Vendég
Tudja valaki, hogy-h állíthatom meg az úton lévő csapataimat? Rosszul összeállított támadást kezdeményeztem...
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Hérakleitosz.

10 percig áll módodban visszahívni az egységeket. Utána már ez nem lehetséges.

-TB-
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ismét egy Achillesi gonddal fordulnék ide(az előző probléma megoldódott,miszerint a sok jelentés elő ugrott,köszönjük).
Nos nekem lenne egy olyan észrevételem,ha nem lépek odébb nem jelez ki semmilyen értesítést....most direkt le tesztelttem,5 perc után sem ugrott elő a villogó kard,ha nem váltottam várost.5 perc után eluntam,léptem egyet és meg jelent a kard,meg a növekedő támadások száma. Szerintem nem csak a telefonos értesítésekre kéne koncentrálni,mikor mi,online itt lévők körbe körbe rohangálunk emiatt,mint a mérgezett egér,más meg nem onként előnyöket élvez(bár nem tudom az a riasztás mennyi időn belül lép érvénybe). Számomra nem mindegy jelzős vagy parittyás támadás közeleg,onként a menet időből tudom...de pár perc a különbség a jelző és a parittyás között,ez a késlekedés összetéveszthetővé teszi a kettőt.
Ha sikerül kiküszöbölni ezt a problémát is köszönjük,sokat segítene.

Üdvözlettel: Pega
 
Fent