cirkusz

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
van egy ötletem: olvastam egy olyat hogy rómában voltak gladiátorharcok és akkor csinálni kellene egy cirkuszt vagyis egy cirkuszi házat amiben minden 12 órában küzdenek vagyis meghivhatod a barátodat egy harcra és akinek több szabad népessége van az nyer de a párbaj elött fogadnod kell valamiben és ha a haverod kevésnek tartja akkor nem fogadja el ha elfogadta és te nyersz akkor ugyanannyit fizet a haverod mint amennyit fogadtál vele! tetszik az ötlet?
:)
 

DeletedUser

Vendég
jó az ötleted,csak görög oszgbannem voltak gladiator harcok!amugy az ötleted jó .
 

DeletedUser

Vendég
Görögországban olimpia volt, nem cirkusz.
Ha harcolni akarsz, ott az ellenség, ne a haverod pénzét szedd el.
 

DeletedUser

Vendég
van egy ötletem: olvastam egy olyat hogy rómában voltak gladiátorharcok és akkor csinálni kellene egy cirkuszt vagyis egy cirkuszi házat amiben minden 12 órában küzdenek vagyis meghivhatod a barátodat egy harcra és akinek több szabad népessége van az nyer de a párbaj elött fogadnod kell valamiben és ha a haverod kevésnek tartja akkor nem fogadja el ha elfogadta és te nyersz akkor ugyanannyit fizet a haverod mint amennyit fogadtál vele! tetszik az ötlet?
:)

Inkább hívd át magadhoz a haverokat és igyatok meg egy ****a hideg sört... :D

Amúgy az ötleted annyira kidolgozatlan, mintha csak azt mondanád:
- Holnaptól 1 millió forintot akarok keresni... Mit szóltok hozzá? Tetszik az ötlet?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent