Bocsánat a topiért de bajban vagyok SOS help kellene!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tesóm véletlen elküldte a fiókomat szabadságra az egy dolog hogy két nap és vissza aktivál a szerver, de közben be is támadtak az is egy dolog, de hogy nem tudok vissza támadni az már gáz.

Ilyen kor mi a teendő ilyen esetben???

Kérlek titeket válaszoljatok minél hamarabb Köszönöm. Szépen.
 

DeletedUser

Vendég
szia mivel szabin vagy vagyis aktilvaodott nem tamadhatsz...
 

DeletedUser

Vendég
Tehát más belépett a fiókodba, és szabadság módba rakta? Azzal tisztában vagy, hogy a szabályzat 1. pontjánka értelmében ezzel szabálysértést követsz el?
 

Gitta72

Member
Több helyen is tévedtél.
- 48 óra mire aktíválódik a szabadságmód. (valóban nem támadhatsz , de védekezhetsz)
- 24 óra elteltével (amikor már aktív a szabadságmód attól kezdve) megszakíthatod a szabadságodat.
- Tesod lépett be... örülj neki ha a 24 óra elteltével lesz hova belépj és nem banolnak. (ahogy Dragonrk is célzott rá... )
 

DeletedUser

Vendég
Bocsánat nem értem

Dragon azt hogy öcsém-nek meg mutattam a játékot azzal hogy is széttettem szabályt tesom nem tud belépni.

Csak csábítani akartam fel ide.

Öcsém nem velem lakik Külön nettünk van külön címünk is. és még nem is reggelt.

Nem lépem be senki fiókjába, öcsém se tud be lépni

Öcsémnek magyaráztam a játékot és ahogy mutogattam neki ö véletlen elülte a fiókom szabira.

De ha ha ezzel szabályt sértettem elnézést.
 

Gitta72

Member
Egyáltalán nem ezekről a szabályokról van szó.

Hanem erről:
Szabályok
§1) Egy játékos, egy fiók

A játékosok minden világon csak egy fiókkal játszhatnak. A fiók jelszavának kiadása minden esetben tiltott. A fiókot csak egy játékos használhatja. Különösen indokolt esetekben és a játék vezetőség előzetes engedélyével lehetőség van a fiók végleges átadására másik játékos részére.
Példák:

Egy gépről több játékos is játszhat, minden játékos csak a saját fiókjával, valamint érvényesülnek a második pontban leírt szabályok.
Tilos más fiókját kezelni, akkor is, ha annak játékosa bármely okból nem tud belépni.
Tilos más fiókjába jogosulatlanul belépni, ennek kísérlete is tiltott.

Tehát tilos más fiókját kezelni. Amibe belefér az is hogy a tesod " véletlenül" szabira tett....
 

DeletedUser

Vendég
Ha a te fiókodba belépnek, az a te hibád is, mivel a szabályzat 1. pontjában ki van emelve, hogy a jelszót kizárólag a fióktulajdonos tudhatja, amenniyben hozzáférést biztosítasz a fiókodhoz, úgy megsérted a szabályzatot. Amikor a játékba regisztráltál elfogadtad az Általános Szerződési Feltételeket, mely 1- pontjában rögzítésre került, hogy a játék szabályait magadra nézve kötelezőnek ismersz el. Ez az itteni játék feltétele, amennyiben ezzel en értesz egyet, úgy a játékkal nem vagy köteles játszani. Aranyat nem vagy köteles venni, a szabályatot betartani viszont igen, ha aranyat veszel, a szabályzat ugyanúgy vonatkozik rád. Arannyal nem lehet azt megvenni, hogy nem vagy köteles betartani a szabályzatot.
Ha nem sérted meg a szabályzatot, akkor miért kapnál szankciót? Nem tudom, hogy ezt honnan veszed. Más hibája miatt soha nem tiltottunk ki senkit, azért nem jár büntetés, ha más szabályt sért. (amíg abban nem veszel részt)
 

DeletedUser

Vendég
Az ÉN vélményem.. Ha én a munkahelyemen ott felejtem a gépen a játékot és valaki szabadságra tesz..akkor ki vagyok rugva vagy mi...??? Valami ilyesmi történt Foxconnal....Nem multizott nem sértegetett senkit és figyelmeztetés nélkül kirakta a vezetőség..Csak egyszerüen egy másik gépről is játszott a saját nickjével..Az még nem multi..
 

Moira

Ex-CM
Na tehát: konkrét esetet mindig tilos kitárgyalni a fórumon és máshol is.
Miért is? Nos, van egy kedves adatvédelmi jogszabályi környezet, amely nekünk megtiltja, hogy adatot adjunk ki, tehát mi nem tudjuk bizonyítani a nagyvilág felé, mit miért teszünk. Egyoldalúan pedig elég unfair dolgokat tárgyalni, nem? Ezért van ez a szabály.
De mivel mindenkinek kell felügyelet, hogy ne szálljanak el a dolgok, ezért van az, hogy fellebbvitel van.
Első fokon eljár a tiltást eszközlő személy.
Másod fokon eljár a magyar support vezető.
Harmad fokon a német vezetőség (ami nem azonos a német ügyfélszolgálattal).

Mindezt az ügyfélszolgálaton keresztül lehet megtenni.

Mindenki figyelmébe ajánlom továbbá a fórum ezen részét, ahol több kérdésre is választ kaphattok a szabályszegésekkel kapcsolatban.

Ahogy a főoldalon kiemeltük, privátban elmondtuk, fórumon leírtuk, körlevélben kiküldtük: a jelszó védelme a játékos felelőssége. Nem tudjuk helyettetek bevédeni a jelszavatokat. Mi felelősséget vállalunk mindenért, amit mi meg tudunk tenni. Nektek a saját oldalatokért kell. Nem tudok senkit arra kötelezni, hogy bonyolult jelszava legyen, hogy azt ne adja meg másnak, vagy hogy más ne férjen hozzá a laptophoz, viszont a következményeket valakinek viselnie kell.

Ez munkában is így van, ha valaki hozzájut a laptophoz és kiküld az ügyfélnek valamit a nevedben, azért bizony felelsz.

Tényleg mindenkit nyomatékosan kérek, hogy a jelszavára figyeljen és vigyázzon, azt másnak ne adja ki, mert ha kiadja (kikerül) és abból baj lesz, akkor sajnos nem tudunk segíteni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Ha otthagyod a gépedet, és ezzel hozzáférést biztosítasz a fiókodhoz más személyeknek, akkor igen.
Amennyiben valaki szankciót kap, úgy kérelem rendszeren keresztül fellebbezhet. Ott részletes információkkal szolgálunk, de csak is annak, aki érintett az ügyben. Fórum nem helye a fellebbezéseknek, ez a szabályzatába is le van írva. Ok nélkül senkit nem tiltottunk, figyelmeztetés pedig regisztrációkor elhangzik, mivel az ÁSZF-et el kell fogadni.
 

DeletedUser

Vendég
Le lett írva. Kérlek vedd fel a kapcsoaltot az ügyfélszolgálattal a kérelem rendszeren keresztül.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor 24 órán belül válaszolni fog az érintett Support tag.

Konkrét esetet nem megengedett a fórumon kitárgyalni, ez a fórum szabályzatában is le van írva, ennek megfelelően a topicot zárom, minden konkrét ügyben írt hosszászólást törlök. Utoljára figyelmeztettem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent