Belső hiba! Egy bizonyos város támadásánál!? :O

Kiskola

New Member
Kedves Adminok/Staff tagok!

Kérlek ellenőrizzétek minél hamarabb az adott hibát! Nem szeretném lelőni a poént, de egy bizonyos szellemvárost foglalnak és elég érdekes, hogy több játékos társammal együtt csak azt a várost nem tudjuk támadni, belső hibát ír a rendszer.

Világ: Gonnos

Köszönettel,
Kiskola
 
Utoljára szerkesztve:

Kiskola

New Member
Jelentettem a hibát a játékszerveren keresztül is, ott csatoltam is képet a konkrét városról.
 

Kiskola

New Member
Teljesen úgy tűnik, mintha ennek a városnak a támadását egy hozzáértő/speciális jogokkal rendelkező/belső ember a foglaló kedvéért korlátozná/szabotálná. Azóta még több társamat is kértem, hogy próbálja támadni a bizonyos várost, de hiába... Kémkedni lehetséges, a védelem persze gyarapszik az érintett város jelenleg is zajló foglalása során.
 

Kiskola

New Member
Elnézést kérnék, közben próbálgatjuk a társakkal. Nem egy bizonyos városról van szó, hanem általános probléma. Egyik szellemváros sem támadható, aminél foglalás zajlik. Bocsánatot kérnék a korábbi "vádaskodó" elméletért, akkor ez nem csak 1 konkrét játékost védő "mesterkedés", hanem egy általános bug lehet/lesz.
 

Jenei91

New Member
Igen mi is ugyanezt a hibát tapasztaljuk. 3 városért is indúlni akartunk de pont ez van mint @Kiskola-nál...

Én is írtam játékon belül, képpel együtt de semmi válasz...
 

Kiskola

New Member
Én már végig jártam mindent, amit lehetett. :D Itt kezdtem, aztán a játékban, aztán a Facebook-ra is kiposztoltam az a biztos. Van még valami ötleted Jenei Úr? :)
 

Jenei91

New Member
Viszont 18:27:41-kor jött jelentés, hogy a bent lévő 1 parittyásunk, ami a gyarmi mögé ment, túlélt egy támadást...tehát van aki tudja támadni!
 

Jenei91

New Member
Én már végig jártam mindent, amit lehetett. :D Itt kezdtem, aztán a játékban, aztán a Facebook-ra is kiposztoltam az a biztos. Van még valami ötleted Jenei Úr? :)


Úr nélkül ha lehet...még csak úrfinak is kicsi vagyok:D

Amúgy nincs, de küldök egy jelentést levélben...van aki tudja támadni!
 

Niros

New Member
Tuti általános hiba, én is így jártam... jelenleg is gondot okoz, mert ugye esélyem sincs kiütni a gyarmit. Van valami fejlemény az ügyben? Kaptatok esetleg ezzel kapcsolatos üzenetet?
 

Moira

Ex-CM
Sajnos jelenleg van egy ilyen hiba jelenség. A fejlesztők már dolgoznak ennek elhárításán. Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségekért.
 
Fent