Bekerülési kritériumok a Hősök világába

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nem lehetne e a hősök világába bekerülési kritériumként megalkotott "Hősi stratéga" kitüntetéshez meghatározott feltételeket egy magasabb mérce szerint megállapítani?

Strat%C3%A9ga.png


# Kihívás Mérték
1 Városalapítás --------- 1
2 Városfoglalás ----------1
3 Isteni erő használata ---100
4 Ranglista pont ----------20 000
5 Harci pont --------------7 500

Ezen értékek jó részét minimum a 10 szeresére kellene emelni.

A jelenlegi, már ne haragudjatok, de szinte nevetséges, pedig erről a világról azt a hírt kaptuk, hogy profi játékosoknak való.
 

DeletedUser

Vendég
És mindegyiket egy kitüntetés meglétéhez lehetne igazítani. Az alábbiak szerint:

5 alapított város,

towns_conquered_2.png
- 25 foglalt
powers_used_3.png
- 1000 isteni erő
Nyers5.png
- 50 000 hp (ez a kitüntetés 250000 Hp után jár eredetileg)
points_3.png
- 250 000 ranglista pont
 

DeletedUser

Vendég
korrekció

A témát át fogom helyezni az ötletek fórumba,
mert inkább odaillőnek találom.

Az átírás folyamatban.

Elnézést a kellemetlenségért!​
 

DeletedUser

Vendég
Egyelőre nem publikus statisztikai adatok alapján a felére kéne csökkenteni a kritériumot, hogy egyszerűnek lehessen mondani.(ez nem fog megtörténni) Nagy lesz a lemorzsolódás. Aki meg profinak érzi magát, annak meg igazából nem is nagyon fognak számítani a kezdők. (városokat ott is foglalni kell)
 

DeletedUser

Vendég
Aki meg profinak érzi magát, annak meg igazából nem is nagyon fognak számítani a kezdők. (városokat ott is foglalni kell)

A Hősök világáról van szó, nem egy világról a sok közül. Hogy ide valaki bekerüljön talán feltételezhető lenne hogy ne kezdők, pancserek közé kerüljön. Sajnos elég jellemző hogy ennyire "megalapozott" válaszok érkeznek a felvetésekre.
Pedig a Grepolis játék alapötlete jó. Érdemes volna a Klánháborúéhoz hasonló szintre emelni a fejlesztői munkát is, a játék szabályainak részletes kidolgozását is és még sok mindent. A Support munkájáról nem írok semmit.
 

DeletedUser

Vendég
MINDENKI MEG LEHET ARROL GYOZODVE,HOGY A SUPPORTOSOK,ES A FEJLESZTOK MINDENT MEGTESZNEK AZERT,HOGY A JATEK FOLYAMATOSAN FEJLODJON ES A HIBAKAT KIKUSZOBOLJEK!

EGY CSOMOAN AZT HISZIK,HOGY ITT CSAK VALASZOLGATNAK NEKUNK!PEDIG EZ HULYESEG!

ES AHOGY IRTAD,ITT NINCSENEK PANCSEREK,KEZDOK,CSAK OLYANOK VANNAK AKIK MAR JARTASABBAK A JATEKBAN,ES OLYANOK,AKIK NEM!

KERLEK AZ ILYESFAJTA MEGNYILVANULASAIDAT TARTSD MEG MAGADNAK!

Jo jatekot!

Udv
CW
 

DeletedUser

Vendég
Ne üvöltözz mert az csak azt jelenti hogy ideges vagy.
A Klánháborúnak a jó fejlesztési háttérmunkáját (és még néhány egyebet) merészeltem összehasonlítani a Grepolisban található gyengeségekkel. Azért a Klánháborút választottam példaként mert ez is az InnoGames fejlesztése, tehát összehasonlítható.
Ha valami gyenge az gyenge. Ha nem tetszik ne olvasd.
A Support munkáját nem minősítettem, törvénytisztelő polgár vagyok. A Klánháborúban azonban nagyon jól teszik a dolgukat.

Itt nincsenek kezdők... csak olyanok akik nem járatosak a játékban... Hú!!! Ezt aztán jól megmondtad!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6476

Vendég
És mindegyiket egy kitüntetés meglétéhez lehetne igazítani. Az alábbiak szerint:

5 alapított város,
...

Ne tolj ki velem az ilyen ötletekkel. :D
100 város fölött azért voltam kénytelen alapítani, hogy "megfeleljek" a feltételeknek. Elég volt 1 város.
Nem is értettem (most sem értem), hogy az alapítás miért is feltétel.
 

DeletedUser

Vendég
Az alapítás valóban hülye feltétel.

Viszont nézzétek meg a játékos számot egy nemrég indult normál szerveren és az achillesen.
Normál szerveren akár 20-25 ezer főt is eléri a játékosok száma, Achillesen 4000-t még nemigen haladta meg mikor legutóbb néztem.

Bár eddig azt sem mondhatom hogy az a 4000 játékos olyan hű de profi, eddig 4 várost foglaltam, és még közel sem volt az ellenfél ahhoz hogy kiüssék a gyarmit, pedig csak ketten védtük.
Ez a régi foglalási rend nagyon könnyűnek tűnik eddig az újhoz képest, pedig először játszom ilyenen.

Bár kipróbálnám egy erősebb bejutási feltételtekkell, mondjuk 500 elvetemült állattal bekerülni egy szerverre :D
 

DeletedUser

Vendég
2 játékos simán be tud védeni úgy egy várost, hogy azt ne tudják kiütni.

Nálam mikor foglaltak, simán bepakoltak a foglalt városba 5000 biremát.
Nem is próbáltam segítséget kérni, mivel legalább ennyi jelző kellett volna a kiütéséhez, 1 városért meg nem érné meg (később úgyis elfoglalnák, mivel olyan helyen volt)
Foglalni lehet helyette másikat.

Emellett szerintem az is közbe játszik, hogy a hősök világa még nem olyan régi szerver, gondolom nincs mindenkinek 5 jelzős faluja :)
 

DeletedUser

Vendég
A hősök világába nem mehet be bárki, ezért kevés a játékosszám. Sok embert nem is vonz annyira, mert az XY szerveren szerzett Z mennyiségű várost, és nincs kedve előről kezdeni 3 várossal, és építkezni. Szerintem az a 4000 elég reális, nem hiszem, hogy sokkal többre számítottak.
 
Fent