Barátok meghívása

DeletedUser6849

Vendég
Meghívtam az egyikk barátomat 1022 pontja van kappa világon ahol én is játszom még sem kaptam aranyat:(
 

DeletedUser

Vendég
Az aranyat nem kapod meg automatikusan, hanem neked kell a Barátok meghívása/Toborzott játékosok fülön begyűjtened.
 

DeletedUser6849

Vendég
csak annyit ír még egy toborzott játékosod sincs
 

DeletedUser

Vendég
Ha ugyanarra a világra és általad küldött üzeneten vagy linken keresztül regisztrált, akkor meg kell ott jelennie.
Ha azon keresztül regisztrált és nem jelenik meg, akkor kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül.
 

DeletedUser

Vendég
üdv

Üdv olyan kérdésem van, hogy beléptem az egyik rokonom gépén az én felhasználó fiókomba egyszer.Most szeretném őt meghívni játszani akkor lehetséges e ez, vagy már ez is internet megosztásnak minősül?elnézést ha rossz helyre tettem fel a kérdést de nem találok sehol hasonló fórumot ami a prémiummal van összefüggésben.
 

Moira

Ex-CM
Ha egyébként nem fogtok egy gépen játszani és a belépéstől eltelt 48 óra, akkor gond nélkül meg tudod hívni.

Ha azonban továbbra is megosztjátok az internetet, akkor nem, mert azonos internetről nem lehet prémium szerzési céllal meghívni játékost. (Ha ez a helyzet, akkor ne felejtsétek el beállítani a beállítások menüben az internet megosztást, illetve a vonatkozó szabályokat betartani.)
 
Fent