barát>szállító hajó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Arra gondoltam ,hogy lehetnének barátok benne mint a klánháborúban,de nem is ez a fontos,ha nem ,a barátok mellet lenne egy ilyen:szállító hajó kűldése!
pld.:

(játékos név) (ide,hogy fent van vagy nincs) szállító hajó kűldése

szállító hajó kűldése:elkűldöd egy barátodnak a szállító hajód és a barátod rak rá csapatot és rá kűlditek egy közös ellenségre
remélem tetszik!:D
 

DeletedUser

Vendég
;)
nekem tetszik, legalábbis a lényege:)
de én egy kicsit máshonnan közelíteném meg a dolgot...kissé hiányolom a játékból, hogy nem lehet közös támadásokat indítani, mondjuk egy sereg egyesítés opció alatt....ha már támogatást lehet küldeni, miért ne lehetne közösen támadni :?:
barát opció hiányában ezt csak szövetségen belüli játékosok tehetnék, ill mindenki akinek több városa van, egyszerre tudna seregeket küldeni a különböző városokból.....
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon rossz ötlet lenne.Gondolj bele,így akkora mértékű giga-seregek jöhetnének létre,és csapódnának be,hogy ez teljesen elrontaná a saját játékunkat,mivel "majd egyszer összehozok a haverommal egy sereget."
 

DeletedUser

Vendég
"kissé hiányolom a játékból, hogy nem lehet közös támadásokat indítani, mondjuk egy sereg egyesítés opció alatt...."

én is
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon rossz ötlet lenne.Gondolj bele,így akkora mértékű giga-seregek jöhetnének létre,és csapódnának be,hogy ez teljesen elrontaná a saját játékunkat,mivel "majd egyszer összehozok a haverommal egy sereget."

Kedeves Minato...részben igazat adok...csak hogy ezeket a dolgokat lehet szabályozni, mint ahogy azt más játékban meg is tették...pl egyszerre csak mondjuk 3-4 sereg egyesíthetné erőit....
így előfordulhat az is, hogy több gyengébb játékos összefogva le tudna gyűrni egy erősebbet aki állandóan támadja őket
és ha már giga hadseregről beszélsz...az nem az amikor akár 20-an v 50-en küldenek támogatást 1 városba és a támadót egy GIGA hadsereg várja :?:

továbbá ha több városom van, miért ne használjam ki a városokban lévő seregeimet egyesített formában

még1*, megértem aggodalmadat, de szerintem ez megoldható
és ha már új játék...legyenek benne új dolgok, ne csak egy már meglévő játék új külsővel......

és ez csak ötlet:D
 

DeletedUser

Vendég
joeg

akkor ti nagyon keveset játszotok az ilyen fajta játékkal...

aki meg kicsi és nem tud fejlödni találjon ki 1 jo és gyors fejlődési sazkaszt amivel vmelyi kszerveren tovább tud lépni.
 

DeletedUser

Vendég
nos az alapötlet az jó mert ezen már mi is gondolkoztunk itthon, és az milyen lenne, ha elküldeném a haverhoz a szállító hajót és ő megrakodja aztán visszahozom erősítésnek?
 

DeletedUser

Vendég
kedves gabika...milyen fajta játékra gondolsz...
böngészős-stratégiai.....?
mert ha igen akkor Te nem ismersz minden ilyes fajta játékot:))
 

DeletedUser

Vendég
;)
nekem tetszik, legalábbis a lényege:)
de én egy kicsit máshonnan közelíteném meg a dolgot...kissé hiányolom a játékból, hogy nem lehet közös támadásokat indítani, mondjuk egy sereg egyesítés opció alatt....ha már támogatást lehet küldeni, miért ne lehetne közösen támadni :?:
barát opció hiányában ezt csak szövetségen belüli játékosok tehetnék, ill mindenki akinek több városa van, egyszerre tudna seregeket küldeni a különböző városokból.....

Támogatom nabucco ötletét, ugyanis hatalmas előnye van a védőnek a támadókkal szemben: milícia, falbónusz, alapvédelem, közös védekezés, védők folyamatos utánpótlása, katapultozhatatlan épületek (kihagytam valamit?)

Ezzel szemben, a támadók csak apránként mehetnek neki a védőknek, egyesével, akárhogy időzítenek is.
Igazán lehetne egy kis kedvezmény a támadóknak is, ha más nem, akkor a saját seregemet össze tudjam vonni, így nem jönnek létre gigászi csapatok, de azért ez is valami, amiért érdemes dolgozni, új városokat szerezni.
A gyengébbek védelmére pedig be lehetne vezetni ami a KH-ban van, hogy kis falu támadása esetén romlik a morál, így jóval nagyobb lesz a veszteség, (vagy ez már meg van?) és nem éri meg vacakolni vele.
 

DeletedUser

Vendég
Van itt is csak más néven!

Morál = harci szellem (szimulátornál lehet látni)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
De van egy másik ötletem.

Gyakorlatilag minden 10 főnél nagyobb klánban van olyan játékos, aki egyedül van a szigeten az adott klánból. Az ő támogatására, (mivel lehet, hogy egy másik klánból vannak öten is) de akár mindenkinek is meg lehetne engedni, hogy a klánjából küldött csapatok közül egyszerre egyet sajátjaként használhasson. Ezt az adott sereg beérkezése előtt ki kellene jelölnie, egyébként sima védőkként működnének.
Ezt a kijelölt sereget utána már visszavonni nem lehet, és a támogatott játékos addig nem használhatja más csapatát, amíg ebből a seregből egy katona is életben van.

Ennek az a lényege, hogy így az egy szem játékos városa hídfőállásként működne azon a szigeten. Ugyanis most csak egy város elfoglalása árán lehet hídfőállást kiépíteni, ami egy gyarmatosító hajóba kerül minimum, feltéve, ha nincs neki túl messze.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent