Babilon gyertya

DeletedUser

Vendég
Babilon gyertya.jpg Babilon gyertya:

Néhány arany ellenében használható fel.Ár:100 arany
A támadást azonnal be lehet fejezni.Pl.:Támadnál valakit,de az tőled 3 órányira van.Egy Babilon gyertya gyújtásával,pedig azonnal támadhatnak száraz és-vízi egységeid egyaránt.
 

DeletedUser

Vendég
HA bevezetnénk, olyan olcsó lenne, hogy még én is befizetnék ezért.
Másrészt óriási előny...
No meg hogy egy gyertya miatt miért lesz rögtön helyben a sereged...
 

DeletedUser9156

Vendég
egyértelmű nem! gondolj csak bele, hogy a pénzes prémiumosok mennyire kihasználnák a helyzetet... rossz belegondolni, milyen visszaélésekhez vezetne...
 

DeletedUser9415

Vendég
Én sem támogatom. Indítanak ellened egy gyarmis támadást, a fórumon segítséget kérsz, beírod a gyarmi pontos érkezését. Pár perc múlva már nem a tied a város, mert a támadód használta ezt a Babiloni gyertyát. 100 arannyért lehet egy új városod. Ez akkor már nem a harcról szólna...
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem Támogatom!

Esetleg lehetne prémiumért (150-250 arany) hogy 15%-kal gyorsabbk az egységek, de így nem támogatom.
 

DeletedUser9153

Vendég
Evvel olyan mintha a seregünk az ellenséges városhoz teleportálna
 

DeletedUser8585

Vendég
sorry :( nekem sem tetszik nem támogatom nagyon könnyű lenne elveszíteni a várost és nem is lenne harc az egész játék arról szólna hogy csinálunk pár Isteni húkuszpókuszt azt jóvan ez nemjó :/ :( bocsi
 

DeletedUser

Vendég
még ha gyarmis támadásnál nem lehetne használni se támogatnám
 

DeletedUser10568

Vendég
Ha a grepo i.u. 2500ban játszódna oké,de akkor pl.darth vader ellened van.emiatt nem használhatod az Erőt :D bocsi de ez túlzás max 50%kal gyorsitson. ez nem 1 SCI-FI játék!
 

DeletedUser10430

Vendég
Ez azért tényleg túlzás lenne, az a szituáció, hogy a "városodat megvették... válassz égtájat...".
Igen, támadóként jó, meg minden, de belegondoltál, hogy ezt ugyanúgy alkalmazhatják ellened?
 

DeletedUser10568

Vendég
Így akár el adhatod nyersanyagért a városodat.(vagy aranyért).egyetértek LYOVIK-kal,de ez a játék nem erről szól.meg erre ott a feljavitott csapatmozgás.
 

DeletedUser10430

Vendég
Egyébként, ha szabad megkérdeznem, miért szedsz elő 1,5-2 éves témákat?
 
Fent