Búza, ami kukorica (Húsvéti esemény)

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A tyúkok a "Húsvéti esemény" elnevezésű játékban etethetők - a megnevezés szerint - fűvel, kukaccal és kukoricával.
Ezzel szemben a képen kukoricas helyett búza látható.
Vagy félrefordítás tehát, vagy az InnoGames sem tudja megkülönböztetni a búzát (wheat/weizen) a kukoricától (corn/mais).

Képek:
hiba1
hiba2

Egy kis segítség:
Búza
Kukorica

:)
 

DeletedUser

Vendég
Megjegyzem, az ókorban az európaiak nem is ismerték még a kukoricát. Azt Amerikából hozták be a felfedezők az újkor elején :D
 

DeletedUser

Vendég
Tyúketetés

Sziasztok!

A tyúkok a "Húsvéti esemény" elnevezésű játékban etethetők - a megnevezés szerint - fűvel, kukaccal és kukoricával.
Ezzel szemben a képen kukoricas helyett búza látható.

:)

Tényleg, és ha már itt tartunk nem kukac (csontkukac, báb, csonti, pinki :)) hanem giliszta (földi, természetesen).

De komolyra fordítva a szót lenne húsvéti játék kérdésem. A baromfiólba amikor elkezdjük a keresgélést, gyűjtögetést "A lakosság takarmányt keres..." címszó alatt, akkor ez befolyásolja a bányák termelését? Mert ha a lakosság keres, akkor nem termeli kifele a bányát, logikusan gondolkozva. Van némi kételyem eziránt, olyan 1%, de gondoltam mégis megkérdem.

Köszi a figyelmetek. thisisgrepo
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg, és ha már itt tartunk nem kukac (csontkukac, báb, csonti, pinki :)) hanem giliszta (földi, természetesen).

De komolyra fordítva a szót lenne húsvéti játék kérdésem. A baromfiólba amikor elkezdjük a keresgélést, gyűjtögetést "A lakosság takarmányt keres..." címszó alatt, akkor ez befolyásolja a bányák termelését? Mert ha a lakosság keres, akkor nem termeli kifele a bányát, logikusan gondolkozva. Van némi kételyem eziránt, olyan 1%, de gondoltam mégis megkérdem.

Köszi a figyelmetek. thisisgrepo


Mivel a bányákhoz alapból fel lett használva X lakosság, nem hinném, hogy bármiben is befolyásolná a nyersitermelést.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Lenne egy olyan problémám hogy ma vettem 150 tojásért egy kultúrpontot---a tojást levonta,viszont a kultúrpontot nem kaptam meg.
Van valakinek valami infója hogy mennyi idő mire megkapom?
 
Fent