Az igazság keresése

DeletedUser

Vendég
kiváncsi vagyok, hogy törlike....

Kedves szupport, egy Fair Play temat szeretnek vitatni
(...) Oké,... de mikor levelet irtam roma nemzetüségiek gyalázásáért 2 jatekost jelentve a Pi vilagbol: (...). Elmult azóta 2 nap, de a nyilvános módon romagyülölő és gyalázó 2 emberke, akik a profiljukon is reklámozzák a Facebookos romagyülölő kamu üoldalakat röhögnek a markukban.
Most kérdezem tisztelt szupport, hát nem felháboritó ez ?
Bemásolom a levelem , a bizonyittékokkal és a válasszal, ami tényleg megnyugtatott...mint kecskét a kés
Jelentett játékosok: Lakatos Marlonbrandó, Kalányos Ármándó
:)::) akik nemzetiségsértő neveket használnak a játékban, ezzel alsóbbrendüvé nyilvánitva, porig megalázva és becsületét sértve a roma, parasztnyelven cigány testvéreinknek. Meggyőződésem, hogy sok roma bünözővő vált, mert a rendszer kitaszitotta őket, de ez nem azt jelenti, hogy minden roma ajku testvérünket alá kell ásni, kiröhögni és megalázni :(
Az antiszemitizmus mellett a cigánygyűlölet és a mindennapos romaellenes diszkrimináció is egyre inkább teret nyer Magyarországon, illetve különös tekintettel arra, hogy pusztán származásuk miatt romákat gyilkoltak meg az elmúlt években, megalázták őket, felgyujtották testvéreink házait,.... kiváltképp sürgető feladat lenne rámutatni a romaellenes indulatok nemzetromboló mivoltára és ezt megakadályozni.
Ti, szupport tagok, mindig kéritek a bizonyitékokat, hát itt van:
(...) profilján is reklámozza a kamu neveket, a kamu facebook oldalt, ahol egyenesen meggyalázzák a roma származásuakat és ő is csufolja a romákat -meglehet nézni , tisztelt szupport
(...)
Régebb ,gyerekkoromban ért engem is meggyalázás és kicsufolás, de ezt nem engedhetem meg magamnak, sem én sem a többi romanemzetiségü polgártárs
Tisztelettel, peti
(...)

Moderálva: Moira által
Próbáltam annyit meghagyni belőle, amennyire lehetőség volt. A hozzászólásomat később megteszem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kérlek fordulj a SGO-hoz. Az az ügyeddel reklamálni szerintem ott tudsz majd.
Ja és Khirméra nem valami kegyelmes supportos, szóval szerintem lesz valami =)
 

DeletedUser

Vendég
Lassan 48 óra eltelt és még mindig nincsenek tiltva.... Miről beszélünk?
 

DeletedUser

Vendég
Ez számukra nem elég bizonyíték...
ki fogás lesz megint
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia ZEUSJunior,

Az az igazság, hogy ez a roma helyzet, és a diszkrimináció minden embernél másféleképpen nyílvánul meg. Nyílvánvaló, hogy poén tárgyát szeretnék képezni ezekkel a nevekkel, de itt a fórumon ezzel nem igazán lehet mit csinálni. Tudom, hogy ezzel a hozzászólással nem segítek neked, csak tisztázni szeretném, hogy az ilyen helyzetekben mit tudunk mi, játékosok csinálni.

Most mondhatnám azt, hogy én nem tiltottalak volna le a városnevek miatt, csak figyelmeztettelek volna, de erről felesleges beszélni, mivel nem vagyok szupportos, és nem én tiltottalak. A két fent említett játékosnévvel az az igazság, nem lehet sokat csinálni. Mivel igazából egy írott szabályt sem sértettek meg, és mivel tudtommal is sajnos vannak ilyen nevek (nem ezek, de ehhez hasonlóak), így ez nem egy ok a tiltásra. Tudom, hogy nem erre a válaszra számítottál, de azzal, hogy most ezt ide kiírtad, sajnos nem lehet mit csinálni.

Annak a két illetőnek, akik ezeket a felhasználókat, illetve esetlegesen az azonos névvel rendelkező Facebook felhasználókat kezelik, azoknak csak azt tudom mondani, hogy ha jól szórakoznak, akkor úgy kell nekik, saját magukat hozzák szégyenbe, de ameddig nyílvánosan nem szídják a romaságot, illetve akármilyen etnikai, politikai nézetet nem hoznak nyílvánnoságra, ellenük semmilyen szankció sem szabható ki.

Tudom, most nagyon barátságtalannak fogok tűnni, de idézek egyet a fórum szabályzatból;

"Ha nem vagy biztos benne, hogy egy cselekmény szabályba ütközik-e, kérlek, kérdezd meg a moderátorokat mielőtt meglépnéd azokat. Mihamarabb válaszolunk neked.

Tilos a fórumon, konkrét kizárásos ügyek kitárgyalása. A moderátorok tiszteletben tartják a játékosok azon képességét, hogy a jövőben szabálykövető magatartást tanusítanak. Kérünk, ti is tegyétek ezt.

Tilos a moderátorokkal folytatott játékkal kapcsolatos beszélgetések nyilvánosságra hozatala, még akkor is, ha a moderátor nevét eltávolítottad az idézetből."

Én nem ismerem a szupportot, így véleményem sincsem, de amennyiben fel szeretnél lebbezni az ítélet ellen, vagy kifogásod van, azt megteheted.

Kívánom, hogy sikerrel záruljon az ügyed,
TyRioN
 

DeletedUser6880

Vendég
A meddig fizetnek és veszik az aranyat addig nem csinálnak velük semmit.
A 7.a szövetségben van egy milliárdos ő vesz mindenkinek aranyat én úgy hallottam.
Ma beszéltem vele és azt mondja tényleg milliárdos, és pár százezret nem gond neki kitenni hogy ezzel előnyhöz jusson.
De ha jól tudom nyersanyagot nem lehet és csak azért városokat csinálni hogy nyersanyaggal támogassunk másokat.
Még van pár fura dolog de mindenre meg van a magyarázat, és nem fognak itt csinálni semmit.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Tisztelt Dezertőrök !
Amíg ti itt írogattok addig mi szorgalmasan sarcolunk és gyártjuk az egységeket .

Üdv egy hetedikes :)
 

Moira

Ex-CM
A magyar és német jogszabályok megkövetelik az adatok kezelésének bizonyos módját. Mások adatainak kiadása tilos. Nem azért, mert nekem vagy más supportnak így tetszik, hanem mert ez a törvény.

Így kivettem minden személyes vonatkozású részt a kérelemből. Kivettem minden részt, ami más oldalakat reklámoz, vagy anti reklámoz.

A szegregáció, rasszizmus természetesen fontos téma, de ez egy játék. Ha a rasszizmus kérdését politika mentes módon szeretnétek megtárgyalni, úgy a fórum azon részét használjátok erre, amely ezzel a céllal jött létre.

Amikor egy jelentést kezelünk, úgy természetesen az eredményt NEM fogjuk közölni a játékosokkal, mert ahogy leírtam, törvénybe ütköző cselekedet lenne, arra pedig nem vagyunk hajlandóak. Akkor sem, ha a tények ismerete nélkül a játékosok elfogultnak állítanak minket be.

Mindenkit kérek kifejezetten, hogy a játékon belüli problémákat játékon belül (katonákkal, kémekkel, szövetségekkel) oldják meg. A játékon kívüli problémákat pedig a support felületen, ahova ezek a kérdések valók. Ahogy pedig leírtam, a játékon kívüli területeket a közösségi oldalon, amennyiben azok nem ütköznek a szabályzatba vagy jogszabályba.

A témához innentől kezdve csak olyan hozzászólást várok, amely a fórum adott területéhez illik: ötletek!
Minden más hozzászólást, független annak stílusától, tartalmától törölni fogok.

Tisztelettel
Moira
 
Fent