Automatikus csatlakozás szövetséghez

DeletedUser

Vendég
Összefoglalás:
Lenne egy gomb, amivel a játékos automatikusan csatlakozhatna egy hozzá illő szövetséghez.

Jelenlegi állapot:
Csak meghívóval csatlakozhatsz egy klánhoz

Leírás:
A dolgot úgy képzeltem el, hogy lenne egy gomb a Szövetség menüben, ami azt szolgálná, hogy a játékost a játék véletlenszerűen bedobná egy hozzá illő szövetséghez. A "hozzá illő" alatt azt értem, hogy pontban nagyjából hasonlóak a klán tagjai. Így a kezdő játékosok is beléphetnének gyorsan egy szövetségbe, és a feltörekvő, kis létszámú (5-10 fő) klánok (mint az enyém) gyorsabban növekedhetnének. Azok a szövetségek, amelyek nem akarnak 500 pontos, kezdő játékosokat, azoknak lehetne egy gomb arra, hogy ezt az opciót kikapcsolják, így a játék hozzájuk nem tehetne ilyen játékosokat, akik az automatikus csatlakozást választják.

Visszaélések megelőzése:
Ezzel szerintem nem nagyon lehet visszaélni, ha esetleg tévednék, szóljatok!

Vázlatrajzok:
Sajnos ilyet én nem tudok csinálni, de ha valaki megcsinálja, akkor azt megköszönöm!

Érvelés:
Így a kezdő játékosok is bekerülhetnének egy szövetségbe, illetve a kis létszámú klánok is gyorsabban növekedhetnének.

Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen/Nem
Az ötlet be volt-e már küldve korábban? Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9196

Vendég
Nem támogatom, mert ha be akar lépni egy játékos egy szövetségbe akkor ír egy levvelet.
Meg hát gondolj arra hogy amikor vannak ellenségei annak a szövinek akkor simán ki kémkedhetik a szövi forúmot, úgy hogy senki nem veszi észre.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem kifejezetten arra céloztam, hogy a nagy, több 10000 pontos játékosok használják ezt, hanem azok a kezdők, akiket nem vesznek fel a klánba. No meg, ha egy szövi nem akarja, hogy random 500 pontos kezdők csatlakozzanak, akkor ezt az opciót ki lehetne kapcsolni.
 

DeletedUser9832

Vendég
Nem támogatom! Szerintem egy játékos egész nyugodtan írhat levelet, ha csatlakozni akar. Ha meg, nem bír megmaradni egyedül, akkor nem való ebbe a játékba, keressen egy másikat, ami megfelel a képességeinek!

ui.: Tanácsként: Ha azt akarod, hogy többen csatlakozzanak a szövidhez, akkor terjeszkedj, és hívj meg játékosokat, vagy olvadj be valahova, esetleg még az is elképzelhető, hogy megkérsz egy kofis szövetséges, hogy segítsen játékosokat toborozni. Ha így sem megy, akkor nincs ötletem... :(
 

DeletedUser9415

Vendég
Én sem támogatom. Ahogy az előttem szólók mondták nyugodtan írhat levelet egy játékos egy szövi vezetőjéhez. Meg, ha ez az opció bekapcsolva marad, mondjuk egy nagy klánnál és így egész nyugodtan mehetnek be oda kémek, és olyan tagok akikre abban a szöviben nincs szükség (legózók, olyanok akik nem használják a fórumot stb.)
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem Támogatom!

Nem ésszerű, mivel pont a Te klánodhoz hasonló csoportoknak nem kedvezne ez, hiszen mindenki egy gombnyomással a nagy erős klánokhoz csatlakozna, ami magas taglétszámnál, még inkább kiélesítené a különbséget a klánok között.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy látom, sokan félreértették, azt amit mondani szerettem volna... én arra gondoltam, hogy a játék véletlenszerűen dob be egy hasonló erejű klánba!
Pl.: Van egy 456 pontos kezdő játékos, aki szövetségbe akar lépni, de nem akar várakozni napokat, hogy válaszoljanak a levelére, talán beveszik, és ha nem, akkor odament egy kevés értékes idő az életéből. Ehelyett megnyomja az Automatikus csatlakozás gombot, és bedobja a játék véletlenszerűen egy kis szövetségbe, és KÉSZ!
Amelyik klán pedig nem akar potya 500 pontos játékosokat, mint például egy 100 000 pontos szövetség, az kikapcsolja ezt a lehetőséget és oda csak a szokásos módon tudnak bejutni emberek.
Gondoljátok át így, elnézést a félreérthetően fogalmaztam!
 

DeletedUser9302

Vendég
Úgy látom, sokan félreértették, azt amit mondani szerettem volna... én arra gondoltam, hogy a játék véletlenszerűen dob be egy hasonló erejű klánba!
Pl.: Van egy 456 pontos kezdő játékos, aki szövetségbe akar lépni, de nem akar várakozni napokat, hogy válaszoljanak a levelére, talán beveszik, és ha nem, akkor odament egy kevés értékes idő az életéből. Ehelyett megnyomja az Automatikus csatlakozás gombot, és bedobja a játék véletlenszerűen egy kis szövetségbe, és KÉSZ!
Amelyik klán pedig nem akar potya 500 pontos játékosokat, mint például egy 100 000 pontos szövetség, az kikapcsolja ezt a lehetőséget és oda csak a szokásos módon tudnak bejutni emberek.
Gondoljátok át így, elnézést a félreérthetően fogalmaztam!


Sajnos ismételten Nem Támogatom!

Az első probléma ami felvetődik, az a klán elhelyezkedése, hiszen a 75-ös tengerről ne tegyen be egy 35-ösön elhelyezkedő szövetségebe.
Ezt viszont meg lehetne oldani, de van más indok is amivel megerősítem a döntésemet.

Az másik ok, hogy így aztán, a kémek ellepnék a játékot.
Tegyük fel kezdő vagyok Rho-ba. Betesz engem a Black sheep-be (33.) én minden információt megtudok, kilépek és továbbítom a megfelelő szövetségnek.

Másrészt, ezek a játékosok, használhatatlanok egy szövetség számára, ha egy levelet nem képes megírni, akkor kommunikálni sem tudnak.
Persze lehetne őket tiltani, de így nem sok értelmét látom.

Véleményem szerint annyi kitelik mindenkitől, hogy elküld egy szépen kidolgozott levelet.
 

DeletedUser

Vendég
Darkest: Most meggyőztél, köszönöm mindenki véleményét, elsőre jó ötletnek tűnt!
 
Fent