Athéné pajzs bug

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Ma tanúja lettem annak, hogy letámadtak, és vesztettem is, ezért magamra vontam egy Athéné pajzsot, hogy addig legalább kicsit visszaállítsam a rendet. ERRE! Megtámad a krapek, és igaz hogy csak 1 íjászom volt, de akkor is meghalt. MI EZ? A templomban ez áll: "A városra 12 órán át semmilyen erő nincsen hatással." Akkor mi a francért halt meg? Még jó hogy nem több emberem volt otthon... Kérem segítsetek mert nagyon nem értem mi folyik itt...
 

DeletedUser

Vendég
semmilyen isteni ero!!!
igaz, ez nincs benne a leirasban, de a katonakkal szemben semmilyen hatasa nincs. ha magadra vonod a pajzsot, akkor nem tudnak zeusz villamot varazsolni, stb.
 

DeletedUser

Vendég
BASSZUS! Emberek! Lehetne ennél egy ici-picivel érthetőbb? EZT ÍRJA:

A VÁROSRA 12 ÓRÁN ÁT SEMMILYEN ERŐ NINCSEN HATÁSSAL!

Akkor mi a francra gondoljak??? :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Ha olyan istent keresel, aki védelmet ad villámok és földrengések ellen, Athéné a te választásod. Városvédelme hatása alatt városodra 12 órán át nem hatnak más istenek csapásai.

viszont a sugoban benne van....
 

DeletedUser

Vendég
hali

12 orás védelem fent van és van még hátra másfél óra s megis bejott 1 támadás s elvesztetem mindenem!
semmi isteni erő vagy stb hanem 1 sima támadás akkor ezt mire véljem?
 

DeletedUser

Vendég
Arra, hogy ez a varázslat a varázslatoktól véd meg nem a katonáktól. Azoktól miért védene?
Tehát hiába van rajtad a pajzs a fizikai támadások továbbra is be fognak ütni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Moira

Ex-CM
Nem gondoltam, hogy ez ekkora kavarodást fog okozni. A játék nyelvezetében csak egy dolog van, amit erőnek hívunk, az az isteni erő. A támadás az támadás, vagy fosztás, esetleg hódítás, de nem hívjuk őket erőnek.

De ha ilyen kavarodást okoz, megpróbálom átalakítani a fordítást. Megértem, hogy miért okozhat kavarodást.

Még egy dolog: MINDEN erőtől véd, vagyis a segítő varázslatokról is.
 

DeletedUser

Vendég
Akinek esetleg elkerülte a figyelmét az nagyon figyeljen oda Moira utolsó mondatára. Nagyon kemény infó rejlek benne, mely alkalom adtán nagyon meg tud tréfálni egy baráti játékost. :)
 

DeletedUser

Vendég
ezt tudtam. :)
elegge erdekes, amikor valakit tamadnak, rakuldenek a tamadok egy athene pajzsot, azt hiszi a vedo hogy valamit elszurt a tamado es hogy milyen jot tett vele...akkor jon a pofara eses, amikor a szovetseg nepessegnovelo varazslatot, szekereket, nyersit, veletlenszeru egyseg varazslatokkal probalja segiteni....es nem megy!!! :D :p :D
 

DeletedUser

Vendég
Így van. Erre próbáltam célozni. :D

Ennél már csak az nagyobb szívás mikor a valaki védővarázslatokat kér és a saját szövitársa nyom rá Városvédelmet. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent