Artemiszia és a perzsák

DeletedUser

Vendég
Szia.
Ha jól tudom akkor kiütsz mindent és csak utána mehet a gyarmid. Tudtommal az adott világ foglalási rendje szerint tudod elfoglalni.
Ha tévedek valahol akkor javítsatok ki. :)
 

DeletedUser

Vendég
Minden világban az adott világ foglalási rendje szerint kell foglalni.
 

DeletedUser9156

Vendég
Egy olyan kérdés merült fel, hogy a kibővített jutalomtárba kapott jutalmak meddig használhatóak fel?
Köszönöm előre is a választ!
 

DeletedUser102

Vendég
Sziasztok!!

Az hogy van egyik Perzsák városáb Küldtem Biriket kaptam jelntés és még se tudom vissza hivni őket?? El tüntek s más is járt igy még csak jelentést se kapot::(
 

DeletedUser

Vendég
A támogatásba küldött egységekről nem kapsz jelentést, ha támadják a várost. Az egységeidet kicsapták, azért "tűntek el". A küldő város szabad népessége biztosan növekedett az elhullott birkák számának megfelelően.
 

DeletedUser102

Vendég
Köszi:)

De egy kicsit gyanus be jön a jelentés rá kat kivül :S már nincs is biri tehát abba a pilatnatba hogy ütötték ki mikor be érkezett??:)
 

DeletedUser

Vendég
a kis szövetségnek kedvez? hiába rakja be a gyarmit egy kis szövi kicsapják mint .... :)
hagyjuk már, minden szerveren a legnagyobb konf fogja elvinni az összeset.
ami a közelében van azt azért mert hiába ül be a ravasz kis mázlista szövi akire utalgatsz egy komoly konf olyat ver rá az is megborul akinek elmeséli. ami messze van a nagyobb konfnak azt meg meg se piszkálja senki, mert a kicsik nem fognak másfél hónapig azért képezni hogy aztán az erősebb kutya meglássa hogy üres a város és megmutassa kit illet a fajfenntartás joga...

Úgy gondolom ezt jól látod kedves kolega :)
smiley_emoticons_pokal_gold.gif
 

Moira

Ex-CM
Most tudtam meg egy nagyon fontos elemet, amit eddig rosszul tudtam. Elnézést és kérlek titeket, hogy jelezzétek másoknak is a szövetségeitekben!

Tehát, ha azonos szövetség több várost is meghódít, akkor csak a legnagyobb jutalom számít! Nem kapja meg mindet, csak a legnagyobbat.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Azért ez kicsit vicces....Bennem és gondolom másokban is felmerült ez a kérdés, miután elkezdődött a játék. Mit tanácsol mindig a support? Ha nem tudsz valamit, kérdezd meg. Megtettem. Nem is egy kezdő support tag válaszolt, hanem a vezető. Határozottan kijelentette, hogy ha ugyanaz a szövetség több ilyen várost is elfoglal, akkor megkapja a jutalmat. Eltelt 4 nap, most pedig ez a közlemény...Elvittünk egy ilyen várost, gondoltuk a jutalmak miatt elviszünk még egyet. Kipucoltuk, úton a gyarmik. És mit fogunk kapni. Semmit....Sokan 25-30 várost kentek fel a semmiért. Miért nem tudtad akkor megkérdezni ha nem voltál benne biztos??? Nem tudok erre mást mondani, mint hogy át lettünk (... Moira által moderált rész)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ja és ezt a topikot is ígéretedhez híven annyira "kiemelten figyeled", hogy 3 nap alatt nem tudtál Norlwinder kérdésére válaszolni....
 

DeletedUser

Vendég
Vicces, hogy emberek hogy fel tudják idegesíteni magukat ezen a játékon... :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem a játékon idegesítettem fel magam, hanem azon, hogy valaki nem megfelelően végzi a munkáját és ennek mások isszák meg a levét. Ha valaki egy civil munkahelyen ilyet hibázik, másnap már nem kell bemennie dolgozni. Itt meg egy így jártatok lesz belőle és ez elkeserítő.
 

DeletedUser

Vendég
Én megértem a felháborodást emiatt, és az eventről sem épp a jó hírek tömkelege jön. De... mindenki hibázhat a support sem Isten közel sem. Egy játékhoz képest szerintem túl szigorúan veszítek azt ,hogy Moira hibázott. Mielőtt jönnének a lehurrogások ,hogy a support szebbik feléhez közelítek stb. Nem kell! Ha így érzed gondold ezt, csak közben gondold át azt is ,hogy mindenki emberből van és mindenki felejthet el dolgokat, hibázhat.
 

DeletedUser

Vendég
Természetesen nem azt vártam Moirától, hogy minden kérdésre azonnal, kapásból tudja a választ. De! Ha valamiben nem biztos akkor kérdezze meg a németektől. Én amikor megjelent az event, akkor az ügyfélszolgálat rendszerén keresztül megkérdeztem erről, mert nem volt egyértelmű, hogy mi lesz, ha egy szövi kettőt vagy többet foglal, akkor mi van. Több kérdést is tettem fel, volt is amire nem tudott azonnal válaszolni, de ez természetes. Megkérdezte, utána járt. Ezzel is ezt kellett volna tennie. Gondolj bele nálunk volt olyan tag aki közel 2000 aranyat használt el gyártáshoz, hogy újra tudjunk foglalni. Nem az ellenfeleinket támadtuk, hanem ezt a várost. Kiszedtünk 40-40K jelzőt és tiremát meg 80K birkát és 140K körüli szfit. Feleslegesen...
 

DeletedUser

Vendég
Ezek durva veszteségek, és nyilván kellemetlen ezen a szinten egyetlen városért amiért nincs is + jutalom. Azért mondtam teljesen érthető a reakciód.
 

Moira

Ex-CM
Ha nem lettem volna biztos a válaszban, természetesen megkérdeztem volna. A gond pont az volt, hogy én biztos voltam a válaszban. Ha emlékeztem volna a kérelem rendszerben, hogy kik kérdezték, azonnal megkerestem volna őket, de sajnos nem voltam benne biztos, hogy mindenkit elérek. Ezért írtam a fórumra és a hírekbe is, hogy ezt most mindenki olvassa el, mert fontos.

Igen, ez nagyon komolyan érinthet embereket, nagy veszteséggel és kemény károkkal. Az egyetlen, amit tenni lehet, hogy azok, akik részt vettek, ideiglenesen a foglalás sorára új szövetséget hoznak létre, majd utána visszamennek a régi szövetségbe, mivel egyelőre ez még megoldható.

Az indulatok jogosak, én is nagyon mérges lennék a helyetekben. Sajnos nem tudom garantálni, hogy nem fog ilyen még előfordulni. Mivel az evidenciák így működnek, ami az embernek evidensen így vagy úgy van, ott nem merül fel, hogy máshogy is lehet. Sajnálom a kellemetlenségeket.
 
Utoljára szerkesztve:

Moira

Ex-CM
Nos, inkompetensebbnek már nem tudok kinézni >.<

A leírásban összekeveredett az award és a reward kifejezés. Így jelenleg megoszlanak a vélemények arról, hogy lehet-e több jutalmat szerezni azonos szövetséggel, vagy sem. A fejlesztőket, akik a programot írták, próbáljuk elérni. Nem kizárt, hogy nem kell szövetségváltás a jutalmak beszerzéséért, és lehet, hogy csak a kitüntetést nem adja meg többször.

Megkérdeztem, és mindkét választ kaptam, ami ellent mond egymásnak. Így dolgozom a helyzet felderítésén.
 

DeletedUser

Vendég
:) Új szövetség létrehozásával megoldottuk. De voltak akik tegnap este már nem voltak fenn, ma reggel meg még nem léptek fel és közben beért a gyarmi. Ők most elég rosszul érzik magukat. Szerintem az egy korrekt lépés lenne, ha ők is megkapnák a jutalmat. 42-43 ember kapott jutalmat, 7-8 emberről lenne szó, akik önhibájukon kívűl kimaradtak ebből.

Utánanéznél annak, hogy a kibővített jutalomtárban lévő jutalmak meddig használhatóak fel? Remélem nincs időkorlát, ugyanaz érvényes rá, mint a normál jutalomtárra. Kellemetlen lenne ha az event végén eltűnne ez a jutalomtár és volna benne még fel nem használt jutalom.
Köszi
 

DeletedUser9070

Vendég
Üdv!

Moira kérésére tolmácsolom nektek a következő üzenetet, ő sajnos pillanatnyilag nem lehet jelen.
"90%, hogy a jutalmakat megkapja a szövetség, de a kitüntetéseket nem. Nem várható, hogy hétvégén ennél pontosabb választ szerezni tud."

Porphyrion
 
Fent