Artemisz-szal kapcsolatban 4 kérdés

DeletedUser

Vendég
1: Az Illúzió varázslat jól tudom, hogy gyarmi sebességgel megy?
2: Illúzió varázslatra tudok varázsolni, hogy ne lehessen baglyozni?
3: Ha Illúzió varázslattal támadok valakit, majd istent váltok, hatással van erre a varázslatra? (Isten váltásnál a mitológiai egységek eltűnnek ugyebár)
4: Ha Illúzió varázslattal támadok valakit, istent váltok, elfogadom a napi jutalmat áldásban, tudok varázsolni a támadásra másik istentől?
 

DeletedUser

Vendég
1: A “támadás” sebessége egy jelzőhajó sebességével egyezik meg.
Ezt megtaláltam.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt éjjeli bátor!

A 2. kérdésedre tudom a pontos választ, az illúziót is ki lehet "baglyozni", tehát ha valaki Bölcsesség varázslatot küld rá, abban az esetben megtudja, hogy csak illúzió volt.

A 3. kérdésedre biztos választ nem tudok, de mivel Istenváltáskor elveszíted az áldásokat és egyéb "juttatásait" (mitológiai egységek, varázslatok lehetősége...), így én arra következtetek, hogy eltűnik az illúzió varázslat is. Az áltámadott játékos úgy érzékeli ha nem kémkedett a támadásra, hogy visszahívtad.
Erre azért következtetek, mert ha nem így lenne akkor fennállnának bizonyos problémák (mint például a 4. kérdésed, ami, hogyha nem tévedek a 3-as kérdésedre adott válaszban, akkor már tudsz következtetni a válaszra) éppen ezért, szerintem a még tartó illúzió is megszűnik.
 
Fent