Arcade-típusú világ, szövetség nélkül

phoibosapollon

New Member
Összefoglaló
Olyan szerver indítása, ahol nincs lehetőség szövetséget létrehozni.
A világ célja a dominancia.
Morál megléte szükséges.
Jelenlegi állapot
Jelenleg minden szerveren alapadottság a szövetséghez való csatlakozás és annak jellege nagymértékben meghatározza a játékélményt és az egyéni kiteljesedés lehetőségét.
Leírás
Világ célja: dominancia
Foglalási rend: új
Kezdő védelem: nincs
Szövetségi taglétszám: 1
Világ sebesség: 3
Éjszakai bónusz: 24:00-06:00
Morál: van
Visszaélések megelőzése
A világ célja a dominancia kellene, hogy legyen, 1.-2.-3. helyezettel, és bár privát üzenetelgetéssel és egyéb utakon a játékosok kapcsolatot tudnának létrehozni, szervezkedésre találva módot, hosszútávon az az önmaguk játéka és a világ célja ellen is lenne, így nagyfokú visszaélésekre nem látok perspektívát.
Vázlatrajzok
-
Érvelés
Sestos-szerveren játszottam, ahol mert egy szövetségi vezetővel konfrontálódtam, kikerültem onnan. Önhatalmúlag kidobott, ezzel olyan helyzetet teremtve számomra, amivel tovább játszani már nem tudtam illetve nem akartam. Bár jó játékosnak tartom magam, jelenlegi körülmények közt egyik szerveren sem lehet az embernek kihoznia magából a legjobbat, annyira a másikra -és esetenként szeszélyére- van utalva.
Ha lenne arra mód, ne tudjanak a játékosok konzekvens összjátékot tenni mások kárára, hanem saját céljaikat előtérbe helyezve a játékért játszanak, elkerülhető lehetne a megkülönböztetés és a rosszalló személyeskedés.
Egyenlő feltételekkel, korrekt játékélményt lehetne kapni.
Nyilatkozat
Az ötlet megfelel-e a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser12120

Vendég
Összefoglaló
Olyan szerver indítása, ahol nincs lehetőség szövetséget létrehozni.
A világ célja a dominancia.
Morál megléte szükséges.
Jelenlegi állapot
Jelenleg minden szerveren alapadottság a szövetséghez való csatlakozás és annak jellege nagymértékben meghatározza a játékélményt és az egyéni kiteljesedés lehetőségét.
Leírás
Világ célja: dominancia
Foglalási rend: új
Kezdő védelem: nincs
Szövetségi taglétszám: 1
Világ sebesség: 3
Éjszakai bónusz: 24:00-06:00
Morál: van
Visszaélések megelőzése
A világ célja a dominancia kellene, hogy legyen, 1.-2.-3. helyezettel, és bár privát üzenetelgetéssel és egyéb utakon a játékosok kapcsolatot tudnának létrehozni, szervezkedésre találva módot, hosszútávon az az önmaguk játéka és a világ célja ellen is lenne, így nagyfokú visszaélésekre nem látok perspektívát.
Vázlatrajzok
-
Érvelés
Sestos-szerveren játszottam, ahol mert egy szövetségi vezetővel konfrontálódtam, kikerültem onnan. Önhatalmúlag kidobott, ezzel olyan helyzetet teremtve számomra, amivel tovább játszani már nem tudtam illetve nem akartam. Bár jó játékosnak tartom magam, jelenlegi körülmények közt egyik szerveren sem lehet az embernek kihoznia magából a legjobbat, annyira a másikra -és esetenként szeszélyére- van utalva.
Ha lenne arra mód, ne tudjanak a játékosok konzekvens összjátékot tenni mások kárára, hanem saját céljaikat előtérbe helyezve a játékért játszanak, elkerülhető lehetne a megkülönböztetés és a rosszalló személyeskedés.
Egyenlő feltételekkel, korrekt játékélményt lehetne kapni.
Nyilatkozat
Az ötlet megfelel-e a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 

DeletedUser12120

Vendég
Ez egy nagyon jo otlet, jo lenne megvalositani minnel hamarabb.
Sajnos nagyon sok jatekos van aki felrugja a szabalyokat es azt nezi hogy a masikat hogy tudja leigazni.
Igy sokaknak elmegy a kedve a jatektol megha jatszana is.
Plusz van olyan szovi aki varosatadasokra kenyszeriti a sajat tagjait a cel erdekeben.
 

phoibosapollon

New Member
36-an szavaztak a januári új világra, egyre kevesebb az értelmes játékosi közösség, a szövetségi taglétszám maximalizálása is egyre jobban leredukálódott az idők során.
Ideje lenne ezt az ötletet napirendre tűzni szerintem.
 

lipi123

New Member
36-an szavaztak a januári új világra, egyre kevesebb az értelmes játékosi közösség, a szövetségi taglétszám maximalizálása is egyre jobban leredukálódott az idők során.
Ideje lenne ezt az ötletet napirendre tűzni szerintem.
Lassan az országonkénti szerver is felesleges, elég lenne a mindenkire vonatkozó közös szerver, időzónák nélkül, igy esti bónok nélkül, azt ennyi.
A játék már elvesztette a népszerűségét.
 
Fent