Aranyat csak vásárolni lehet?

DeletedUser1928

Vendég
Még kezdő vagyok és próbáltam utána nézni de nem találtam választ. Azt vettem észre, hogy bizonyos fejlesztésre aranyra is szükség van. Ezt később meg tudom szerezni vagy csak vásárolni lehet? Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Semmiért nem kötelező aranyat kiadni a játékban. Ha aranyat szeretnél használni, az csak + szolgáltatást ad, ami megkönnyíti a játékot, de ennek használata nem kötelező.
Játékon belül a bal oldali menüben van egy "Prémium" gomb. Itt megnézheted, hogy milyen előnyökkel járnak bizonyos szolgáltatások, és vársárlás fül alatt, az opciókat is megnézheted, hogy lehet venni.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Én azt nem értem, hogy elvileg ha toborzok valakit, 200 aranyat kapok, ha eléri az ezer pontot. Az egyetlen gondom az, hogy sikeresen toboroztam egy játékost, több mint ezeregyszáz pontja van, de aranyam még mindig nincs.
 

DeletedUser

Vendég
Arannyal összefüggésbe hozható dolgokra kizárólag az ügyfélszolgálaton keresztül tudunk információt kiadni, ha bug miatt nem kaptad meg, akkor is ott kell minket felkeresni.

Amennyiben valaki prémium szerzésnél meghív valakit, és az illető eléri az 1000 pontot, akkor a Prémium/szerzés fül alatt lehet lekérni az aranyat.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Mindent meg lehet csinálni arany nélkül is a játékban,kivéve az olimpiai játékokat.Ahhoz 50 arany kell.:)
 
Fent