Arany

DeletedUser6455

Vendég
Sziasztok.
Először is bocsánat hogy új témát nyitottam.
Lenne egy kérdésem, hogyha rendelek aranyat pl 400-at, és abból 200 aranyat Deltán használnák, a másik 200 aranyat más világban fel tudnám használni?
Vagy egyszerűen ha rendelek aranyat akkor az az összes világban használható lesz?
Köszönöm előre is a választ, a topicot válaszadás után 10 perccel lehet törölni:D
 

DeletedUser

Vendég
Szia!
A megrendelt aranyakat bármelyik világon fel tudod használni, függetlenül attól, hogy melyik világon rendelted őket.
 

DeletedUser

Vendég
eltűnt arany

Érdeklődnék, hogy hová tűnt el 100 aranyam?:mad: 2x rendeltem, és kaptam 180-at, aktiváltam belőle 200-at. Akárhogy nézem, 160 maradék volt, de a kijelző csak 60-at mutat a prémiumnál:eek:kérem vissza:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Nem lehetséges, hogy be volt kapcsolva az automatikus meghosszabbítás a prémiumnál?
Mert akkor lehetséges, hogy meghosszabbította valamelyiket :(
 

DeletedUser

Vendég
Most, hogy mondod, van pipa a négyzetekben, és én ezt eddig nem is vettem észre, hogy van ilyen! Köszi, hogy figyelmeztettél!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nincs mit! :)

(egy jótanács: a "post reply" gombot használd, ha a legutolsó hozzászólásra írsz választ. A moderátorok nem szokták szeretni, ha ezt teszik a játkosok)
 

DeletedUser

Vendég
nem kaptam meg az aranyat

Sziasztok!
Meghívtam egy barátomat, aki elérte az 1000 pontot, és én nem kaptam 200 aranyat.:confused:
Mi az oka?
Köszi:
ngami :)
 

DeletedUser

Vendég
Az arany szerzésnél ott tudod begyűjteni a 200 aranyat.
 
Fent