Arany vásárlása

szeletelő

New Member
Eddig lehetett telefonról aranyat venni a telefonszámla megadásával. A dolog teljesen jól működött. Nekem nincs bankszámlám, és így tudtam vásárolni aranyat, amivel a helytartó, stb. aktiválható volt.
Miért nem tudok tovább játszani, mivel ezt a játékot arany nélkül nem lehet játszani.
Üdv: szeletelő
 

dvdszb

Moderator
a Grepolis csapata
Wiki Szerkesztő
Eddig lehetett telefonról aranyat venni a telefonszámla megadásával. A dolog teljesen jól működött. Nekem nincs bankszámlám, és így tudtam vásárolni aranyat, amivel a helytartó, stb. aktiválható volt.
Miért nem tudok tovább játszani, mivel ezt a játékot arany nélkül nem lehet játszani.
Üdv: szeletelő
Kedves szeletelő!

Sajnálattal olvasom a problémádat a játékkal kapcsolatban. Sajnos a telefonos aranyvásárlási opció megszűnt Magyarországon, azonban azt fontos kijelenteni, hogy a prémium funkciók (pl. a Helytartó szolgálatai) - melyeket arannyal tudsz aktiválni - csak megkönnyítenek néhány dolgot a játékban, de ugyanolyan gördülékenyen tudsz játszani anélkül, hogy vásárolnál aranyat.

További szép napot!
Ha több kérdés merülne fel, keresd bizalommal a Grepolis csapat bármely tagját!

Üdv,
dvdszb
 
Utoljára szerkesztve:

szeletelő

New Member
Kedves szeletelő!

Sajnálattal olvasom a problémádat a játékkal kapcsolatban. Sajnos a telefonos aranyvásárlási opció megszűnt Magyarországon, azonban azt fontos kijelenteni, hogy a prémium funkciók (pl. a Helytartó szolgálatai) - melyeket arannyal tudsz aktiválni - csak megkönnyítenek néhány dolgot a játékban, de ugyanolyan gördülékenyen tudsz játszani anélkül, hogy vásárolnál aranyat.

További szép napot!
Ha több kérdés merülne fel, keresd bizalommal a Grepolis csapat bármely tagját!

Üdv,
dvdszb
Valóban megkönnyít, mert van áttekintő funkció, ami nagyon sokat segít. Főleg azért, mert az Achilleuszon 530 városnál a városcsoportok fontosak, meg sok olyan ami lehetővé teszi a játékot. Eygébként annyi város áttekinthetetlen.
 

dvdszb

Moderator
a Grepolis csapata
Wiki Szerkesztő
Valóban megkönnyít, mert van áttekintő funkció, ami nagyon sokat segít. Főleg azért, mert az Achilleuszon 530 városnál a városcsoportok fontosak, meg sok olyan ami lehetővé teszi a játékot. Eygébként annyi város áttekinthetetlen.
Kedves szeletelő!

Amit javasolni tudok az az, hogy kérd meg valamelyik barátod/ismerősöd - ha rendelkezik bankkártyával -, hogy segítsen az arany vásárlásában.
Továbbá, a Grepolis csapata számos nyereményjátékot szervez, ahol esélyed van aranyat nyerni. Érdemes szerencsét próbálni!

Üdv,
dvdszb
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Annyi kerdesem lehet nekem is h a nyeremenyjatek az h megy
Mert másik fiókkal vagyok?
A facebook oldalon szokott lenni, hetente vagy két hetente nyereményjáték valamint a nemzetközi facebook oldalt is érdemes figyelgetni, mert ott is.
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Az nem baj, ha nyer egy helyes válasz a facebook nyereményjáték során, akkor felkeressük privát üzenetben a kiválasztott nyertes fiókot, elkérjük a játékban a fiókjának a nevét, és jóváírjuk az aranyat.
 
Fent