Arany vásárlás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ma szerettem volna vásárolni aranyat SMS útján. Sokszor csináltam már.
Most véletlenül a kód nélkül küldtem el simán csak a szám üres levél.
Kaptam is a visszajelzést hogy ismeretlen kód ,ismételjem meg. Előtte megnéztem hogy levette-e az összeget. Levette.
Gondoltam ha elküldöm most helyesen már nem vonja le az összeget. Sajnos ismét levonta.

Azért vagyok ebben biztos mert ma töltöttem fel a kártyám hogy tyúkot vásároljak. Az egyenlegem 3400 forint volt. Azóta 1-et telefonáltam. Az egyenlegem most 800 ft.

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Üdv:lauri 24
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia,

Írj a Szupportra egy jegyet, ott tudják kivizsgálni az esetet. A játékban beállítások, és Ügyfélszolgálat.

-T
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!

szerettem volna aranyat vásárólni de amikor beírtam a telefonszámomat azt irta ki hogy érvénytelen szám. attól hogy még nem 20,30 vagy 70 es vagyok akkor nem tudok vásárólni? és 31 es vagyok azaz tesco mobilos és akkor nem lehet?

köszönöm szépen előre is a válaszotokat! sziasztok!
 

DeletedUser9360

Vendég
sziasztok én ma vetetm sms-ért ,elküldtem az üzit,megkaptam a választ is ,írta sikeres de arany sehol várjak rá vagy írjak nekik?
 

DeletedUser9572

Vendég
Sziasztok
Vettem sms-ért 500 aranyat de nem jött meg .Pedig azt írta most megterheljük a számlád!
Mi a teendő ilyenkor?
Üdv.:S
 

DeletedUser

Vendég
Szia SPHYNX!

Amennyiben SMS-ért vásárolsz akkor fogsz kapni egy visszaigazoló SMS-t, amiben ott a telefonszáma az ügyfélszolgálatnak és ott a tranzakciós kód is. Fel kell őket hívni és ők tudnak segíteni. Amennyiben egyébként kiírta, hogy megterheljük a számládat, akkor valószínűleg a vásárlás sikeres volt, néha egy kis időnek el kell telnie ( 1-3 perc ) míg megkapod az aranyat. Frissíts egyet ( F5 ), néha az is szokott segíteni.
 

DeletedUser9572

Vendég
Több mint egy óra eltelt és semmi ,próbáltam frissíteni is. SMS-t mondjuk nem küldött vissza,csak az a baj hogy előfizetéses a telefon és nem tudom megnézni levonta e a pénzt.Az elküldött sms-ek közt van a rendelési szöveg és ez volt az utolsó hír :számládat most megterheljük.:(
 

DeletedUser8461

Vendég
*102#

Ezt írd be a telefonodba, hívás, és meg tudod nézni, mennyi pénz van rajta. Bár nem tudom, hogy milyen szolgáltató van. A Szupportra mindenképp írj, ha levonták a pénzt, de az aranyat nem kaptad meg.
 

DeletedUser2981

Vendég
Sziasztok.

Én a Skrill számlámmal próbáltam aranyat vásárolni, és szintén nem sikerült...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ezzel keresd meg a support-ot (beálítások-ügyfélszolgálat és típusnak válaszd a "prémium"-ot). Hivatalosan csak ott tudnak segíteni neked, s szerintem segíteni is fognak.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv az a helyzet hogy a mai nap többször próbáltam a bank kártyámmal 4 000 aranyat vásárolni.
Beírtam az adatokat hibátlanul és a végén azt írja ki hogy

Hitelkártya adataid nem tudtuk ellenőrizni.
Lehetséges, hogy technikai hiba lépett fel.


Kérjük, egy későbbi időpontban próbálja meg újra.

Akkor most pontosan mit tegyek ez ügyben?
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv azt szeretném megkérdezni hogy ha már a játék nem engedi hogy a bank kártyámmal vegyek aranyat és a másik két lehetőséggel alapból nem tudok akkor esetleg van valami lehetőség ingyen aranyat szerezni?
Ha igen akkor kérlek mondjátok el mi az.
 

Geri87

New Member
Sziasztok!

Lehet, hogy kicsit későn szólok, de azt gondoltam, hogy paypal hiba és számlával bizonyíthatom. Próbáltam megvenni az 50,000 aranycsomagot, de a kifizetés nem teljesült. Utána néznétek kérlek, mert egy hónapja kb ugyanezzel gonddal automatikusan elindult több világ a fiókomban, és elbuktam kb 2,000 aranyat.
Előre is köszönöm!

Geri
 
Fent