Arany Hack

  • Témaindító DeletedUser9569
  • Kezdés ideje

DeletedUser9569

Vendég
Sziasztok.

Először is Köszönöm, hogy itt lehetek.
Vezetőként és fórummoderátorként a csapatunk érdekébe szeretném a segítségeteket kérni. Kaptunk egy ilyen levelet egy venxer3 nevű játékostól, amiben arra kér hogy töltsünk le egy alkalmazást az internetről amivel aranyat lehet Hack-elni. Le is írta melyik oldalról van szó és ez mellé csatol két linket ami alá csak annyit jegyzett meg, hogy működik.
Nos hála, hogy ép gépnél voltam így azonnal körlevélben jeleztem is a tagjainknak, hogy meg ne próbálják használni, nehogy tiltásra kerüljön valaki, főleg az új és kezdő tagoknak szólt, mert a régebbiek úgysem tennének ilyet.

Körülbelül 2 hete is kaptunk egy ilyet tanker5 nevű játékostól is. Nem lehetne valahogy tiltani az efféle üzeneteket?

A választ előre is köszönöm.

Üdvözlettel

Corleone1933
 

DeletedUser9569

Vendég
Tanker5 azóta is ugyanazon a pontszámon maradt, szerintem venxer is így lesz. Feljönnek írnak mindenfélét és eltűnnek
 

DeletedUser9415

Vendég
Ilyen levelet én is kaptam. Azonnal töröltem!
Utólag megbántam, hogy töröltem, mert előbb kellett volna jelezzem a Supportnak és utána törölnöm :(
 

DeletedUser9569

Vendég
Remélem mihamarabb segítséget kapunk az ilyenek ellen.
 

DeletedUser8461

Vendég
Ezeknek az oldalaknak egyetlen céljuk van: Az aranyra vágyó játékosok átverése. Ezeken az oldalakon legtöbbször SMS-t kell küldeni, hogy nyerj egy telefont, vagy egy tabletet, és mindenféle kérdőívet kell kitölteni.

Nincs olyan script, vagy hack, amellyel ingyen aranyhoz lehetne jutni, az ilyeneket a rendszer egyből kiszűri, így próbálkozni sem érdemes.
 

DeletedUser9569

Vendég
Pont ezért írtam azonnal a társaimnak, nehogy valaki esetleg tiltásra kerüljön.
 

DeletedUser9302

Vendég
Aki ilyet ír tiltsd le és jelentsd a Supportnak!
Szerintem ezt úgyis tiltja a szabályzat, de ezt nem tudom biztosan.
 

DeletedUser8461

Vendég
Igen, azonnali tiltás jár érte, de akik ezeket hirdetik, nem vesznek részt aktív módon magában a játékban (szerintem sehogy sem).
 

DeletedUser9302

Vendég
Valahol olvastam, hogy ezeknek pont 801 pontos városaik vannak( vagy közeliítőlag annyi).
Múltkor még enyhíteni szerettem volna, most inkább szerintem emelni kéne a ponthatárt.
800 pont 3-ason még fél nap se (nem mondom biztosra de szerintem 2-3 óra és megvan).
Tehát a Speamerek-nak nincs sok gondjuk, inkább összeszedni a neveket :D
 

DeletedUser

Vendég
Rendszerint mire elolvasom a leveleiket már tiltva vannak
 

DeletedUser9302

Vendég
De hamar törlik őket :D
Sok olyat kapok, amit jelez a jobb szélen (ennek sajnos nem tudom a nevét :eek:) de ha rákattintok akkor : "Nincs ilyen üzenet".
Szóval azért tudnak ezek dolgozni :D
 

DeletedUser9569

Vendég
Na olyat is sokat kapok. Valóban, lehet hogy emelni kellene a ponthatárt.
 

DeletedUser9537

Vendég
Sziasztok.

Először is Köszönöm, hogy itt lehetek.
Vezetőként és fórummoderátorként a csapatunk érdekébe szeretném a segítségeteket kérni. Kaptunk egy ilyen levelet egy venxer3 nevű játékostól, amiben arra kér hogy töltsünk le egy alkalmazást az internetről amivel aranyat lehet Hack-elni. Le is írta melyik oldalról van szó és ez mellé csatol két linket ami alá csak annyit jegyzett meg, hogy működik.
Nos hála, hogy ép gépnél voltam így azonnal körlevélben jeleztem is a tagjainknak, hogy meg ne próbálják használni, nehogy tiltásra kerüljön valaki, főleg az új és kezdő tagoknak szólt, mert a régebbiek úgysem tennének ilyet.

Körülbelül 2 hete is kaptunk egy ilyet tanker5 nevű játékostól is. Nem lehetne valahogy tiltani az efféle üzeneteket?

A választ előre is köszönöm.

Üdvözlettel

Corleone1933

sajnos nállunk vezetői kérésem ellenére volt aki megnyitotta, 12-13 ember kb 1 hétig volt tiltva, volt aki támadható volt közben és várost is veszített, volt aki nem volt támaható, de mire visszajött már pirult. Én az ilyeneket rendszeresen azonnal tiltom és olvasatlanul törlöm a levelet. Remélem a pórul jártak is tanulnak az esetből.
 

DeletedUser9569

Vendég
Gondolom akkor használhatták is az ilyen ,,csalásokat,, már ha működött. Hála égnek nálunk senki nem élt vele. Egy tagunk tiltásra került, de őt nem tudom miért, remélem nem ezért.
 

DeletedUser9302

Vendég
Egyszerű, ezt a fórumon, de néha levélben el kéne küldeni, ezzel figyelmeztetve a tagokat, hogy nem kifizetődő a hack és a csalás, aki ezután is megteszi, arra szerintem semmi szükség :eek:
 

DeletedUser9569

Vendég
Pont ahogy mondod. Ha már eleve nem tisztességes dolgokon töri az agyát, megbizhatatlan az illető.
 
Fent