Arany híjján

DeletedUser9119

Vendég
Helló mindenki!
Nekem csak az a kérdésem ,hogy 2 prémiumos vásárlást is csináltam a bankkártyámmal és nem kaptam érte aranyat.
Supportnak ,Moirának már írtam az elején amikor történt az eset ,aki erre a levelemre válaszolt is,de a többire(6napja) már nem.
Nos nem tudom ,hogy nektek supportoknak ennyire nem fontos ,hogy az előfizető elégedett legyen?Legalább egy választ adhatna,hogy rajta van a probléma megoldásán.
Megvárom amíg az 1hét letelik a tranzakció után és ha nem történik változás az internetes hatósághoz fordulok ez ügyben.
 

Moira

Ex-CM
Mindig, amikor valakinek a kártyás fizetése nem sikeres, akkor érdemes ellenőrizni, hogy a bank az levonta-e a pénzt, vagy zárolta azt.
Fizetésekkor ugyanis a bank az összeget félreteszi a számlán, vagyis ott marad a számlán és csak akkor küldi tovább, ha minden visszaigazolást megkapott a célszámlától.

Ilyenkor úgy tűnhet, hogy a számládról levonták, de ott van. A rendelkezésre álló összeg és a főösszeg ilyenkor eltérnek egymástól.
Az eset konkrét részleteit pedig a kérelemben konzultáltuk.
 

Moira

Ex-CM
Azt szeretném még kiemelni (nem az eset kapcsán, hanem általánosságban, mert előfordul sajnos), hogy amennyiben elutasítja a rendszerünk valaki kártyáját pl. elgépelés miatt, és ez egymás után többször megtörténik, akkor a rendszer blokkolja a kártyát. Tehát ha minden rendben van is, ismételt elgépelés vezethet teljes blokkoláshoz is. Így érdemesebb 4-5 próbálkozás helyett a supporthoz fordulni, hogy ellenőrizhessük, mi a gond, mielőtt a próbálkozások száma lesz a gond. Minden nagyon körülményesnek tűnhet, de célja pont a játékosok bank biztonságának elősegítése.

Köszönjük mindazoknak, akik prémium funkcióink igénybe vételével támogatják a játékot.
 
Fent