Arany átutalás másik játékosnak

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem/kérésem, hogy át szeretném utalni a szerzett aranyat egy másik játékosnak!
Meg lehet valósítani valahogyan?

Előre is köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos ebben a játékban erre nincs lehetőség, a vásárolt arany játékoshoz kötött.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

És vásárolni tudok másik játékosnak, ha szeretném meglepni vele? Ha igen, akkor azt hogyan tehetem meg?

Előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

És vásárolni tudok másik játékosnak, ha szeretném meglepni vele? Ha igen, akkor azt hogyan tehetem meg?

Előre is köszönöm.

sziasztok nem tudom hogy van ez vettem érméket telóról de meg ís érkezett de azt nem értem hogy hogy csak egy napig tartot helytatóra fizettem be azé szemétség 14 naposra vettem valki mondja meghttp://forum.hu.grepolis.com/images/icons/icon8.gif
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

És vásárolni tudok másik játékosnak, ha szeretném meglepni vele? Ha igen, akkor azt hogyan tehetem meg?

Előre is köszönöm.

Előre is :Ezt a meglepős dolgot felejtsd el.:D
Elég furi szöveg.Ha kereskedésre gondoltál akkor:
-Piactér.Kiteheted kínálatod hogy mielőbb elvigyék egy másik áruért cserébe.
-Városokkal való kereskedés.10-es piactér kell hozzá.Katt a városra,majd kereskedés fül.Itt kiválasztod a nyersi mennyiséget a kapacitásnak megfelelően (Kapacitás növelés=Piactér szint növelés).És küldés.
 

DeletedUser

Vendég
Félreértetted. Ha pl. az én lányomnak szeretnék aranyakat vásárolni, meglepiből, akkor azt nem tehetem meg. Meglepni nem tudom, mert az ő fiókjából kellene indítani az utalványminta kérését, ami persze rögtön agyoncsapja a meglepit. ("Hé csillagom, adj már egy prémiumos átutalási közleményt légyszi a fiókodból - khm...") Mert ugye be nem lehet lépni egyik játékosnak a másikhoz (az multi).
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Az lenne a kérdésem ha egy játékos nem rendelkezik folyószámlával akkor más valaki megveti-e helyette átutalással az aranyat vagy problémát okoz, hogy az átutalásnál az átutaló neve nem egyezik meg a játékoséval? A prémium "kód" kérésekor a számlaszámmal rendelkező nevét kellene megadni?

Válaszodat előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem probléma, de a számlatulajdonos jelenléte, és beleegyezése szükséges ehhez.
 

DeletedUser

Vendég
Értem. Tehát akkor az elgondolásom jó, hogy a játékos arany vásárlásakor a "számlaszámmal rendelkező" nevét adja meg, (nem a sajátját,) majd a kapott "kóddal" a "számlatulajdonos" megveszi az aranyat a játékosnak.

A számlaszám tulajdonosa természetesen tud az ő közreműködéséről hiszen ő ajánlotta fel a segítségét. A probléma az, hogy ő is "Grepoliszos" és vett már magának aranyat átutalással. (Elnézést ezt kimaradt az előző hozzászólásból) :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Ha más nevet ad meg, akkor nem fog lefutni a folyamat, de kérlek a Beállítások/Ügyfélszolgálaton keresztül keress fel minket, ott tudunk ténylegesen prémiummal összefüggő kérdésekre válaszolni.
 
Fent