Aphrodité

Bjergsen

New Member
Úgy tudom a beta szerveren már tesztelik aphroditét az új istennőt. Ha jól tudom az új angol/amerikai világokon már elérhető. Az itthoni szerverenken is elérhető lesz vagy nem?
 

Moira

Ex-CM
Egyelőre csak a publikus béta világon elérhető és igen, a magyar világokon is tervben van a bevezetése!
 

Bjergsen

New Member
Egyelőre csak a publikus béta világon elérhető és igen, a magyar világokon is tervben van a bevezetése!
Aphroditénél szó van arról hogy a városon lévő aktív hatások erősítik a varázslatokat. Mi számít pontosan aktív hatásnak? Küldetés jutalmak például?
 

Moira

Ex-CM
Aphroditénél szó van arról hogy a városon lévő aktív hatások erősítik a varázslatokat. Mi számít pontosan aktív hatásnak? Küldetés jutalmak például?
Ez egy nagyon jó kérdés. Megpróbálok utána járni. Jelen tudomásom szerint valamennyi hatás számít. De abban pl. nem vagyok biztos, hogy a szárazföldi terjeszkedés, vagy a negatív hatások is beleszámítanak-e.
 

zola08

Member
Nekem egy olyan csekély kis kérdésem lenne hogy akkor ez az isten csak az új szerveren jelenik meg vagy az összesen meg fog már?
 

Moira

Ex-CM
Nem arról van szó, hogy a régi világok ne lennének fontosak, hanem arról, hogy egy újítás mindig ezernyi hiba lehetőséget rejt magában. És az igazság az, hogy nem is mindig igénylik a régebbi világok azt, hogy az újítások ott is legyenek. Volt, hogy egy régebbi világon megkérdeztük, hogy akarnak-e végjátékot, mert alapból nincs és a szavazás eredménye az lett, hogy nem, noha sokan gondolták, hogy akarni fognak a játékosok. Akik egy-egy régi világon játszanak, azok azért játszanak azon a világon, mert annak a paramétereit szeretik. Ők nem értékelik, ha hirtelen csak úgy valami újat bevezetünk nekik. Nem illik visszaható hatállyal bevezetni dolgokat :)
Azt nem zárjuk ki, hogy majd valamikor, ha nagyon nagy igény mutatkozik rá, akkor megkaphatják, de alapállás az, hogy nem.

Érdemes azon dolgokért mozgósítani, amiket szeretnél. Pl. az Achilles világon pont most zajlik egy szavazás, hogy szeretnék-e a hősöket bevezetni. Ez játékos kezdeményezés, és bár ígérni nem tudjuk, hogy meg fog történni, ha sok szavazat érkezik rá, az már egy jó kiindulópont, hogy elérjék a céljaikat.
 

baltom

New Member
Sziasztok
Nekem is lenne 1 kérdésem:
Miért nem tudom Aphrodithé istent választani? Ha a templomra kattintok, ott nem adja be választható istennek Aphroditét. Hiába kattintok a kis háromszögre Artemisz alatt, nem történik semmi.
Köszönöm
 

Heródes Agrippa

New Member
Sziasztok,
egy gyors kérdés.

Mivel alkalmaztam Aphrodité-nál a jótékonysági fesztivált, 288 hp elegendő egy diadalmenet megrendezéséhez. Nekem jelenleg 298 van, tehát 10-el több az elvártnál. Mégse tudom megrendezni. Mi ilyenkor a teendő?
 

Heródes Agrippa

New Member
Sziasztok,
egy gyors kérdés.

Mivel alkalmaztam Aphrodité-nál a jótékonysági fesztivált, 288 hp elegendő egy diadalmenet megrendezéséhez. Nekem jelenleg 298 van, tehát 10-el több az elvártnál. Mégse tudom megrendezni. Mi ilyenkor a teendő?

Na, probléma megoldva. Kaptam még 35 hp-t, amivel lett 333. Így már meg tudtam rendezni, úgy, hogy levontak 288-at, maradt 45.

Tehát a diadalmenet ára tényleg csak 288 volt, csak mégis meg kell legyen a legalább 300, hogy abból vonják le.

Így már érthető, bár a leírás nem volt egyértelmű.
 

Gabex007

New Member
Nem arról van szó, hogy a régi világok ne lennének fontosak, hanem arról, hogy egy újítás mindig ezernyi hiba lehetőséget rejt magában. És az igazság az, hogy nem is mindig igénylik a régebbi világok azt, hogy az újítások ott is legyenek. Volt, hogy egy régebbi világon megkérdeztük, hogy akarnak-e végjátékot, mert alapból nincs és a szavazás eredménye az lett, hogy nem, noha sokan gondolták, hogy akarni fognak a játékosok. Akik egy-egy régi világon játszanak, azok azért játszanak azon a világon, mert annak a paramétereit szeretik. Ők nem értékelik, ha hirtelen csak úgy valami újat bevezetünk nekik. Nem illik visszaható hatállyal bevezetni dolgokat :)
Azt nem zárjuk ki, hogy majd valamikor, ha nagyon nagy igény mutatkozik rá, akkor megkaphatják, de alapállás az, hogy nem.

Érdemes azon dolgokért mozgósítani, amiket szeretnél. Pl. az Achilles világon pont most zajlik egy szavazás, hogy szeretnék-e a hősöket bevezetni. Ez játékos kezdeményezés, és bár ígérni nem tudjuk, hogy meg fog történni, ha sok szavazat érkezik rá, az már egy jó kiindulópont, hogy elérjék a céljaikat.
Köszönöm hogy kaptam választ. Más egy világ végjátéka(és ezzel le is zárják a világot) mert mint én is,szeretek "legózni" és aki évek óta játszik egy világon az mindent elveszit. Akikkel és beszéltem ők örülnének egy új istennek. és ez nem is lenne befolyással a világ hátra lévő idejére.
De ezek szerint hiába szeretnének egypáran ha a többség nem. Munka mellett nekem nem menne egy "csodázós vagy csatázós" világ.egy új isten miatt én nem vágok bele. Sajnálom.
 
Fent