Android applikácio

DeletedUser1372

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy új telefont vettem Lg G3-at leszerettem volna tölteni a grepolis appot és azt írta hogy nem kompatibilis a telefonommal.
Samsung S4-el működött.
Hogy lehetséges hogy egy új telefonnal viszont nem megy?
Előre is köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Valakinek, már volt hasonló problémája, megeshet, hogy a telefonod felbontása 160 dpi alatt van.
Ezt ellenőrizd, ha nem akkor lehet valami más kompatibilitási probléma áll fenn.
 

DeletedUser1372

Vendég
Lg g3 képernyő felbontása 2560*1440 538dpi így ezzel szerintem nem lehet gond!
 

DeletedUser9302

Vendég
Értem. Sajnos a telefonokban, nem vagyok otthon, így ezt nem tudtam.
Megeshet, még, hogy valamely más rendszerkövetelménynek, nem felel meg a készüléked, de az is lehet, hogy valami hiba miatt nem tudod letölteni.

Az tudom tanácsolni, hogy keresd fel a Supportot ők valószínű tudnak segíteni neked!
 

DeletedUser9070

Vendég
Üdv!

A legjobb, amit ilyenkor tehettek, hogy felkerestek bennünket a support linken keresztül a főoldalról, vagy a játékon belül lévő support elérhetőségről.
Az egyik alapvető hiba lehet, hogy a PPI (nevezzük az egyszerűség kedvéért képpontsűrűségnek) értéke nem elég magas, ez az LG G3-nál kizárt.
A másik gond lehet a flash lejátszás képessége, flash verziója.
Ha a supportnak bejelented, és megírod a telefon pontos típusát, mi a fejlesztők felé jelezzük a gondot, és ha lehetséges, ők rövid időn belül megoldják a problémát.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Nekem olyan gondom van,hogy mindig kilép az alkalmazásból..Nem tudok játszani se,mert mindig kilép -.-
 

DeletedUser9070

Vendég
Üdv!

Sajnos, van olyan része a mobil Grepolisnak, ami nem tökéletesen működik, ilyen például a fórum, ahol 100+ bejegyzés esetén bizony egyes telefonok kilépnek az alkalmazásból. Kérlek, jelezd ezt felénk az ügyfélszolgálatra, és továbbítjuk a fejlesztők felé.

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ!Amint géphez jutok;továbbítom az ügyfélszolgálaton keresztül.
 
Fent