Amcsi szerver

DeletedUser9344

Vendég
Ez a topik azért jött létre, hogy embereket toborozzon a Nu (US14) amerikai szerverre, melyen mi magyarok kb. 60-an létrehoztunk két szövetséget(Az alacsony maximum létszám miatt), és természetesen nyerni kívánunk, hogy megmutassuk nekik kik is ezek a magyarok. A világ 19-én indult, aki tehát most csatlakozik annak nem lesz túl nagy lemaradása.
A szerver adatai:
Szerversebesség: 3
Egységsebesség: 2
Szövetség max. taglétszáma: 60 fő
Kezdővédelem: 7 nap
Foglalási rend: Új
Morál: Nincs

Várunk minden aktív játékost, akinek vágya, hogy amerikaiakat daráljon el :cool:
Aki szeretne jelentkezni az írjon itt hozzászólást, és majd meghívom :)
 

DeletedUser102

Vendég
Küldjél meg hívót:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9344

Vendég
Nos, igen a helyesírás nem túl bizalom gerjesztő, de azon az alapon indultam el, hogy:
Aki inaktív - az nem nézi a fórumot
Tehát, aki nézi a fórumot - az aktív :D
 

DeletedUser102

Vendég
Jó szórakozni gyerekek ???Ez nem az a hely remélem jól írtam Magyar tanárok. Meg súgom nektek fiatalok sok orvos se szépen se helyesen nem tud írni de kitűnő orvos. Kérném törölni mert ez nem a szórakozó hely. Nem kaptam amúgy semmit:( Mi az Hogy pégé nagyon szép valami értelmetlen hülyeség:)
 

DeletedUser9344

Vendég
Private Messages-ben lesz egy levél tőlem. Ott a linkre kattints.
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy oda pillantottam, úgy érzem nem szerettek titeket... :(
 

DeletedUser9344

Vendég
Hát 4 ellenfelünk volt már a kezdő védelem alatt (Ez azért teljesítmény! :p ), a TOP1 szövi, a TOP2 szövi, meg két kisebb...

Széjjel daráltak minket :D Túl sokan távoztak már az első héten... :( Az azért emlékezetes, hogy a jelenleg TOP1 szövi az ellenünk folyó harc alatt Shhh... HUNting wabbits-nak nevezte el magát, a nevünkben szereplő HUN szócska miatt... :D
 

DeletedUser9302

Vendég
Küldenétek egy maghívót!

Név: Darkest!

Van tapaszalatom, Lambdán 15 városom van úgyhogy kis tapasztalatot szereztem, fgolalás, alapítás és fejléesztés téren.
 

DeletedUser9302

Vendég
Rossz billentyűk

Ja és tudok helyesen írni csak ragadnak be a billentyűim.
 

DeletedUser

Vendég
Már rég nem vagyunk versenyképesek ott :)
(Én már nem is játszok)
 

DeletedUser9344

Vendég
Abbahagytuk már, sajnos túl sokan otthagyták a világot, túl sok ellenfelünk volt, és végül abbahagytuk, mert vesztettünk.
 
Fent