Aktív tagok

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!


Akik aktívnak tartják magukat (2-4 naponta fellépnek) azok írják le a nevüket!

Véleményem szerinti aktív tagok:

-TyronBlack-
Dartnessus
iamkplus
Darkest



Természetesen lehetnek többen is de őket látom a legtöbbször írni, magamról meg tudom mikor lépek fel.

Ha kicsit megugrana a létszámuk az aktívoknak akkor nem írna senki olyat hogy "a magyar fórumról úgy sem kerül be ötlet"
meg ilyenek.
Egyébként a multkori küblis szavazásban 2 magyar ötlet is volt.
 

DeletedUser8461

Vendég
- TyRioN BlacK -, de nem te vagy az első, aki nem tudja leírni, máskor jobban meggondolom a névválasztást.

A mostani szavazásban 2 magyar ötlet is volt, egyik Matuz Máté-é, a másik az enyém, de amerikainak vagyok titutálva, sajnálom :)

Nincs olyan, hogy a "magyar fórumról nem küldenek be ötleteket", midegyik játék szerverei ugyan olyan erősségűek, és a fórumokra is vonatkozik. Minden, a szabályok szerint kivitelezett ötlet továbbításra kerül.
 

DeletedUser9344

Vendég
Rendben, már a múltkor is megértettem! :) Csak az alapján gondoltam, mert nincs szavazás, és mivel minden ötletet továbbítanak így, aminek azért nagy része felesleges, nyilván már nehezebben akadnak rá egy magyar jó ötletre... :)

Azt semmiképpen nem azért írtam, mert kevés az aktív tag a magyar fórumon. Ezzel nem azt mondom, hogy sok az aktív tag, csak azt, hogy nem azért írtam. :)
 

DeletedUser102

Vendég
Én minden nap be nézek:):)

A béta szerveren nyilt egy ilyen szerver: Sandbox a forditó nem tudja le forditani:Valaki le tudná??
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sand=homok, Box=doboz tehát Homokdoboz xD (Szó szerint) Persze valószínűleg nem szó szerint van.
 

DeletedUser8461

Vendég
A Sandbox angol szó magyarul homokozót jelent.

De térjünk vissza a topic eredeti témájához.
 

DeletedUser9302

Vendég
- TyRioN BlacK -, de nem te vagy az első, aki nem tudja leírni, máskor jobban meggondolom a névválasztást.

A mostani szavazásban 2 magyar ötlet is volt, egyik Matuz Máté-é, a másik az enyém, de amerikainak vagyok titutálva, sajnálom :)

Nincs olyan, hogy a "magyar fórumról nem küldenek be ötleteket", midegyik játék szerverei ugyan olyan erősségűek, és a fórumokra is vonatkozik. Minden, a szabályok szerint kivitelezett ötlet továbbításra kerül.

Hogy megválaszoljam a felvetést az idézetet valahol olvastam, csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy fontos lenne a fórumhasználat!
 

DeletedUser9302

Vendég
Fórum picture.JPG


Nos ez elkerülte a figyelmemet.
Elnézést az időhúzásért!
 
Fent