Akció menüpont

DeletedUser9551

Vendég
Összefoglalás:
Akció menüpont a képernyő bal oldali sávjába, ahol akciókat lehet szervezni, egyszerűen. (Szövin belül)

Leírás:
Annyi lenne az egész, hogy új funkcióként lenne egy "Akció" gomb, ahová meglehet hirdetni akciókat illetve jelentkezni rájuk. Azért lenne egyszerűbb mint a fórumon vagy körlevélben szervezgetni, mert itt előre beépitett gombok lennének amivel egyszerűbben átlehetne látni egy-egy akcióhoz a jelentkezőket.
Itt fel lenne tüntetve az akció neve (és szervezője) amire kattintva jelentkezni lehet rá. Meg van adva a foglalandó város, mindenki kiválaszthatja, hogy melyik városokkal száll be az akcióba és hogy milyen messze vannak. Ki-milyen és mennyi sereggel tud beszállni. És külön lenne benne egy egyszerű áttekintő a jelentésekről. Szerintem nagyon jól meg lehetne ezt valósítani és a játékélményt is nagyban növelné, biztos többen szállnának be egy akcióba, mivel, hogy könnyebb egyeztetni.
Ugyan ezt meglehetne oldani védekezésnél is, csak ott annyi lenne, hogy mikortól lázad egy város és mikortól foglalható stb.. oda pedig számolná, hogy ki mennyi birit/szf-et küldött.

Érvelés:
Igaz fórumon is meg tudtuk ez oldani, de egy komolyabb akciónál már átláthatatlan egy fórum szál.

Vázlatrajzok:
Még várok egy-két tanácsot és akkor készíthetek hozzá.

Véleményeket kérek, hogy mennyivel könnyítené meg szerintetek az akciózást, mivel lehetne még kibővíteni ezt a képzeletbeli menüpontot, és kitudja ha jól összerakunk egy ötletet talán eljut a fejleszőkhöz is az ötlet! :)

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem találtam :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Tisztelt fejlesztők Support

Egy észrevételem lenne.

Byzantium világban ezt a szigetet [island]163952[/island] a rendszer az 53-as tengerre Írja de viszont az 54 és a 64-es tenger határvonalán fekszik. Ha lehetőség van a hiba javÍtására azt kérem tegyék meg.
 

DeletedUser10826

Vendég
Tisztelt fejlesztők Support

Egy észrevételem lenne.

Byzantium világban ezt a szigetet [island]163952[/island] a rendszer az 53-as tengerre Írja de viszont az 54 és a 64-es tenger határvonalán fekszik. Ha lehetőség van a hiba javÍtására azt kérem tegyék meg.

Kedves Attila!
Az hogy hova jelez a server az nem lényeges,mivel a távolság számít.A tenger felosztásokat a server sem fogja megváltoztatni,mert így sikerűlt és fogadjuk el a "hibát".
Én is kerültem ebbe a helyzetbe,de beleegyeztem és tovább léptem.
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser10826

Vendég
Nem tudom hogyan kell új témát kezdeni,de elkezdem!

Lehetne olyan "sziget küldetés" szerű küldetést szervezni amit vízen lehetne teljesíteni!
Például a városom melletti vízen lenne 1 ikon és annak teljesítésével kapnánk vízi egységeket!Vízi egységeket eddig csak eventekkel vagy a kezdéskor kaphatunk.

Support???
smiley_emoticons_idea2.gif
 

DeletedUser10826

Vendég
Nem tudom hogyan kell új témát kezdeni,de elkezdem!

Lehetne olyan "sziget küldetés" szerű küldetést szervezni amit vízen lehetne teljesíteni!
Például a városom melletti vízen lenne 1 ikon és annak teljesítésével kapnánk vízi egységeket!Vízi egységeket eddig csak eventekkel vagy a kezdéskor kaphatunk.

Support???
smiley_emoticons_idea2.gif

Választ kérem a supporttól.
 
Fent