Akadémia szövetségnek

DeletedUser9302

Vendég
Összefoglaló:
Szeretném, ha egy XY szövetség alapítója lapíthatna egy XY-AK-t.

Jelenlegi állapot:
Nincs bevezetve a játékba.

Leírás:
Nekem sok bajt jelent, hogy nem tudok jó vezetőt találni AK alapítására, így csak én maradtam, de nem hagyhatom el a főszövetséget, de két fiókot se csinálhatok (ezt nem is bánom).
Így gondoltam arra, hogyha a szövetség eléri a max tagság 70%-át az alapító alapíthat egy akadémiát, így vezetheti mindkét szövetséget!
Az információk fülön a vezetőnek a fő első szövetsége lesz feltüntetve!
Az áttekintések alatt válthat az AK-ra és vissza!
Ak-t alapítani a Tulajdonságokban lehetne!
A szövetség fórumai automatikusan meg lenne osztva egymással.
Ha nincs minimum 3 fórum lehetne, hogy a rendszer létre hoz még 2-t. (Védelem, Agóra).
Pl: Pí, Max tags: 100 fő,
Van egy 56 fős szövim. Most még nem tudnék, de 70 főnél igen.

Visszaélések megelőzése:
Szerintem ezzel nem lehet visszaélni, ha mégis keresek rá megoldást!

Vázlatrajzok
Nem hiszem, hogy szükséges, de készül!

Érvelés
Mindig bajt jelent, hogy nem találok megfelelő személyt Ak alapítására!

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Ezt a szerkesztőség eldönti.
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem


Az AK rövidítés Akadémiát jelent!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem sosem volt a maximum taglétszámnál több jó tagom. :) Még sosem csináltam akadémiát, egy kicsit szerintem tömegklán jellegű. Persze egy 30-40 maxtaglétszámos szerveren lehet hogy egyesek hasznát vennék. Egyenlőre semleges véleményen vagyok.
 

DeletedUser9344

Vendég
Nos, az akadémiát eddig én főleg úgy láttam, hogy az új tagoknak hozzák létre, akkor is, ha nincs olyan sok taguk... Egyszer azonban, egy 60 fős kapacitású szerveren szükség volt még egy szövetségre.

Az ötlet önmagában nem rossz, bár én arra számítottam, mikor megláttam a címet, hogy be lehetne ezt állítani, és más szín lenne, meg alapból elvégezne egy két dolgot, amit most manuálisan szoktunk. (pl. Fórum megosztások)

Na, visszatérve: nem rossz, de nem támogatom. Egyedül amúgy sem nagyon lehet elvezetni egy szövetséget, rövid úton szükség lesz egy vezető-társra (vagy többre). És nem hiszem, hogy 56 emberből akadémiára lenne szükség, ahogyan azt sem, hogy nincs köztük rajtad kívül egy vezetni képes ember sem... :) Ha pedig így van, hát válassz egy megbízható embert és tanítgasd. Ez arra is jó, hogyha esetleg egyszer abba kell hagynod a játékot, lesz akire rábízd a szövetséget.
 

DeletedUser8461

Vendég
Ez egy kiváló ötlet, a játékba implementálása igen korszerű megoldás lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ha kell valakinek egy szövetség van a Pi világban a neve: Metamorfózis Akadémia 100 Tag van az anya klán: Metamorfózis fölü 90 Tagnál van ha valakinek kell akkor írjon nekem.

Ja és jó ötlet az amit beszéltetek a fenti táblázatokban. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan egy-egy ötletet nem szabad valakinek a konkrét problémájára kivetíteni, most mégis ezt teszem. Ami az ötletgazda gondolatait elindította, hogy nem talál alkalmas vezetőt az akadémiának a Pí-szerveren. A szövetsége 61 tagból áll és 63 városuk van, átlagpontszámuk 2362 pont. Statot nézegetve a felük inaktív. Nem tudom milyen akadémia kell ilyen szövetség mellé?
Általánosságban pedig az a véleményem az ötletről, hogy nem rossz elgondolás, látszik, hogy foglalkozott vele, ennek ellenére nem támogatom. Pont azért vannak a különböző szervereken a szövetségi létszámok limitálva, hogy több ember kelljen több szövetség élére. Egy szuperaktív ember meg tudja kis segítséggel oldani, hogy 2 db 100 fős szövetséget eligazgat, vagy legalábbis elindítja a fejlődés utján. Azonban amikor harcolni, tárgyalni, kell meg egy csomó dolgot csinálni akkor egy ember nem elég, kell 4-5 ember akik jó vezetők. Ha pedig egy 60 fős szövetségben nem találsz 4-5 alkalmas embert, akkor azt a szövetséget oszlasd fel, mert értelmetlen vele foglalkozni, ez esetben te sem vagy alkalmas vezetőnek, mert ilyen csapatot szedtél össze.
 

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!

Az adatok jók. Ilyen kevesen vagyunk!
Milyen AK-kell? Olyan amiben 1000 pont alatt vannak tagok!
Csak sárgák vannak, ha bepirosodnak repülnek!
Tényleg nagy falat lenne ez egy embernek ezt beismerem, hiszen vannak 500 fős max limitek!
Találtam egyébként embereket/ 10 tag minimum van!
Eellet tényleg van gond a csapattal, de próbálom orvosolni!
A következő világban, előreszervezem a dolgot!
Egyébként a fórumon találtam hasznos ötleteket!
 

DeletedUser9302

Vendég
Na mindegy a lényeg, hogy megbukott az ötlet! Megint :(

De van még :D
 

DeletedUser9344

Vendég
Nem feltétlenül rossz ötlet ez.

Többen támogatták, és olyasvalakik, akik azért értenek a játékhoz. Az, hogy nekem nem tetszett, az azért van, mert semmi nagyobb dolgot nem visz bele.

Esetleg járhatna előnyökkel a közös vezetésen kívül egy ilyen kapcsolat...
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen, lehet előnye de csak ott ahol 40 fős szövetségek vannak, hiszen azért Magyar szerveren egy embernek kicsit sok lenne!
 
Fent