Adventi event - Bug

DeletedUser10964

Vendég
Haliho!

Az adventi eventel kapcsolatban bejott egy bug, mar 2 gepen is probaltam (Windows7: IE + Firefox alol is, Ubuntu 14.04LTS: Firefox).

Add-ont csak Greasemonkey-t + GRC-t hasznalok, de probaltam ugy is, hogy kikapcsoltam oket, illetve IE-nel 0 Add-on van ugy egyebkent is, mert nem hasznalom.

A hiba a kovetkezo lenne:
bug_report.jpg

A jatek betolt rendesen, de ha az eventre kapcsolok, folyamatosan csak a 'betoltes' animacioja jelenik meg. Ha valamelyik nap fole viszem az egeret, akkor latszanak csak, ha megnyitom pl. 1-est, akkor kijon a szerencsekerek, de porgetni nem lehet.

Nem porgettem meg ma emiatt.
 

DeletedUser10965

Vendég
Haliho!

Az adventi eventel kapcsolatban bejott egy bug, mar 2 gepen is probaltam (Windows7: IE + Firefox alol is, Ubuntu 14.04LTS: Firefox).

Add-ont csak Greasemonkey-t + GRC-t hasznalok, de probaltam ugy is, hogy kikapcsoltam oket, illetve IE-nel 0 Add-on van ugy egyebkent is, mert nem hasznalom.

A hiba a kovetkezo lenne:
774 bővítmény megtekintése

A jatek betolt rendesen, de ha az eventre kapcsolok, folyamatosan csak a 'betoltes' animacioja jelenik meg. Ha valamelyik nap fole viszem az egeret, akkor latszanak csak, ha megnyitom pl. 1-est, akkor kijon a szerencsekerek, de porgetni nem lehet.

Nem porgettem meg ma emiatt.

nem csak nálad áll fent a probléma. annyi a külömbseg hogy sikerült megforgatnom, de nem tudom kivenni a jutalmat. se eldobni se használni, se raktározni...
 

DeletedUser10037

Vendég
Sajnos nálam is ez a baj. Csak forog a homokóra de a kerék meg sem mozdul.

ScreenShot_20151201112826.png
 

DeletedUser10037

Vendég
Külföldi oldalon egy átmeneti megoldást írtak:

- Beállítások -> Hang
- Pipáld be mindháromnál a négyzetet. (ha nem akarod, hogy zenéljen a grepo, akkor a fogaskerék melletti ikonra kattintva el tudod némítani.

Csak átmeneti megoldás, és nem is biztos, hogy mindenkinél működni fog.

Nálam bejött, már pörgettem is egyet.
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

Moira

Ex-CM
Köszönjük a türelmet. 5 óra tájban kiadtak egy hotfixet is, így a hang módosításokat vissza lehet állítani már, nem fogja többé a játékot befolyásolni. További kellemes játékot!
 

DeletedUser102

Vendég
nekem most nem müködik nem lehet 2 napra kat::(
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser5524

Vendég
Jó reggelt!
Ma reggel a kikényszerített hűséget aktívvá tettem, mégis a fosztogatás után lázadnak a városaim...
elég csúfos hiba ha ez valóban így van beállítva...
LEe
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia,
Ez annak köszönhető, hogy a falvaid hangulat a kikényszerített hűség aktiválásakor 80% alatt volt. Szerintem.
Ha nem, akkor ez valóban hiba.
 
Fent