Advent

DeletedUser

Vendég
Sajnos ez nagyon jellemző a mai emberekre, hogy tudatlanságukkal másokat csak sértegetni tudnak, ha valaki jobb valakinél, akkor már megy is a beszólás, ahelyett, hogy küzdenének. Sértegetés a gyengék fegyvere. Soha nem fogom őket megérteni, bár valahol még is. A játékot valóságnak veszik, pedig sosem lesz az.

Jézuska üzeni, hogy nem kell aggódni, ha megérkeznek hozzá ezek a csúnya levelek, akkor nem fogja annyiban hagyni. :) (meg én sem, üzenetek jelentésére fel!)
 

DeletedUser

Vendég
:) Mindenkivel érdemei szerint kell bánni...kellemes ünnepeket mindenkinek!
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkinek boldog és békés karácsonyt és persze boldog újévet
 

DeletedUser

Vendég
én újév napján tűzijáték helyett zeusz villámaival fogom díszíteni az ellenségeim égboltját :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Én a Zeta világból Jenna vagyok a Titánok serege alapítója.Ezúton is szeretném megköszönni a sok hasznos adventi ajándékot.És Kellemes,boldog meghitt karácsonyi ünnpeket kívánok a support minden tagjának és szeretteiknek is.És természetesen miden világ minden minden játékosának is.

Sok szeretettel:Jenna

Ui:.És ez nem hízelgés,hanem illem kérdése.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Így utólag is kellemes ünnepeket kívánok :)
Üdv.: szabobalazsG
 

DeletedUser

Vendég
Én boldog és sikerekben gazdag új évet kívánok mindenkinek
 

DeletedUser

Vendég
Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Boldog új évet és 2011-re jó játékot kívánok mindenkinek! :)
 

DeletedUser

Vendég
Szervusztok!

A sziget térkép jobb alsó sarkában lévő doboz csak az infót adja, hol kell keresni.

A Zeta szerveren már megleltem, nem volt nehéz.:D
(az ajándékom ugyanúgy nézett ki mint az infós dobozka)
A Gammán és Deltán én is szívok vele immár 2. órája.:(

Esetleg összesen csak 1 ajándék lenne szerverenként?:confused:

Sziasztok!
nos az iotán a 76. tengeren volt ma 1 doboz
napi 1 van,s a jobb alsó sarokban lévő info tartalmazza,h. aznap melyik tengert kell "végignyálazni"
sok szerencsét:Tom:)
 

DeletedUser

Vendég
Ajándék

Megvan az első!!!!:D
Aki nem akarja tudni az ne nézzen ide!:)
Mindenkinek boldog karácsonyt!!!

A koordinátákat kimoderáltam. Úgy igazi a játék, ha minden játékos maga találja meg a dobozokat. - szerk. Erpi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Biztosan meglesz a többi is, de nem szabad össze-vissza kell keresgélni, mert abba csak belezavarodsz.
spdrp hozzászólása ezügyben nagyon hasznos segítséget nyújt annak, aki türelmes. Márpedig ez részben türelmi játék, így szükségetek lesz rá.

Nekem ez a fajta scannelés jött be:
- ráálltam az adott tenger bal-felső sarkára (igazából jobb oldalról kezdtem, de balról ésszerűbb -- monnyuk szerencsére nekem bal oldalhoz volt közelebb)
- végignéztem *függőlegesen* lefele azt a sort
- mikor leértem az aljára elálltam 5 koordinátányit *vízszintesen* (nekem vízszintesen kb. 5, függőlegesen kb. 2 koordinátányi terület fér el az ablakban, és öttel könnyebb volt számolni, no meg kevesebbet kellett fordulni)
- néztem felfele a tetejéig
- megint elálltam 5-öt

Én is így szoktam, csak én vízszintesen haladok előszőr, és lefelé megyek, ha végeztem egy sorral. :D

Ui: Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha azt akarod, hogy ne tudják, akkor írd azt, hogy privátban elküldöd, aki kéri.



Mindenkinek jó dobozvadászatot két foglalás között ;):D
 

DeletedUser

Vendég
Egy kis karácsonyi hangulat:
zeus.gif

christmas.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6952

Vendég
Tisztelt Grepolis Operátorok!

Szeretném megkérdezni hogy a Lambda szerveren a 71-es tengeren miért a 10. csomag van a 9. helyett? Remélem kiderül hogy melyik a valós 9. napi csomag tengere. :)
 

DeletedUser

Vendég
Iota Adventi ajándék 9.én

Sziasztok!

9.én nekem azt írta, hogy a 3 mas tengeren van az ajándék, meg is találtam, de nem a 9est hanem a 19.e-it. Ti rontottatok el valamit vagy még ott lapul valahol?
 

DeletedUser

Vendég
Az adott tengeren nem csak egy ajándék lehet elrejtve, hanem több is. Minden ajándék a játék által megadott tengeren található.
 

DeletedUser6952

Vendég
Erpi. Akkor a Lambda szerveren 711/170 és meglátod hogy igazam volt. Mert a 71-es tengert átfésültem és nem volt 9-es csomag.
 
Fent