Advent

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Én se találtam soha semmit :)

áprilisi tréfa decemberben :))
 

DeletedUser

Vendég
én kaptam egy kitüntetést hogy megtaláltam minden ajándékot és egy(törölve) ne áruld el mi az ajándék. Dragonrk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kitüntetésre nem is emlékeztem, eltudnád küldeni nekem a kitüntetés képét privátban?
 

DeletedUser

Vendég
én sem kaptam:mad:
Én inkább Alphán kerestem, meg lett mind és nem kaptam:(
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi alul van a válazd
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
]Talán azért met valamelyik nemkellet ésnemszedtétek be kinyitás után .Asszem akkor kap valaki ha elfogadja.


Ha valaki kiváncsi rá írjön PÜ-t és akkor megmutatom
 

DeletedUser

Vendég
Karácsony

Kedves Grepolisz Jézuska!

Én teleportálós gyarmatosító hajót,repülő lovasokat,halhatatlan mítikus lényeket,tengeralattjáró Triremmákat,feketedobozból készült harci szekereket kérek karácsonyra...egész évben jó voltam,majdnem minden nap támadtam és farmoltam,a saját javaimat meg védtem...kicsiket nem bántottam csak ha rosszak voltak,a nagyoknak nem engedtem kicsit bánthasson...szóval nagyon jó kisfiú voltam...ügye meg kapom ezeket az apró dolgokat elismerésed jeléül?Előre is köszönöm!

Tibike!

:)
 

DeletedUser

Vendég
kedves Pega!
A tengeralatjáró triremák elavultak, A repülő rénszarvasszánkó most a divat, a fekete dobozokat felhasználta a Airbus, A mitilogiai lények már külön ajándék, a gyarmat hajók meg tul nagyok hogy átvigyem öket a teleport kapun :p
Megértésedet köszönöm!
Grepolis jézuska :D
 

DeletedUser

Vendég
Én ajándékba csak olyat tudok adni, aminek nem nagyon szoktak örülni, de egész évben osztogatom, nem csak karácsonykor. :)
 

DeletedUser

Vendég
én sejtem mi az, azzal sújtasz le a multis játékoska :D
Én egy adventi ajándék koordinátát ajándékozok, de a 19.-eit :D
 

DeletedUser

Vendég
én is szoktam ajándékozni, csak kell hozzá Zeusz áldás pontból 200 vagy Poszeidóntól 350, de amúgy nagyon szeretek ilyennel segíteni az ellenfeleimmel:D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Grepolis Jézuska!

Én csak egy dolgot szeretnék, de azt nagyon: olyan játékostársakat, akik nem használnak minősíthetetlen kifejezéseket az ember háta mögött. Akik elfogadják, hogy ez egy játék. Akik tudomásul veszik, hogy ha valaki jobb, akkor azt nem le kell r*******ni, hanem le kell győzni. Akik nem írnak nyakra-főre olyan privát üzeneteket, amik miatt a jelentésrendszert fenn kell tartani (ugye ezt a support is szeretné? :)).

Szóval kedves Jézuska, én csak olyan világot szeretnék, amilyenre amíg játszanak a kritikus intelligenciaszint alatt is, legfeljebb csak vágyni lehet :)

Puszil:
Messa
 
Fent