Abbahagytam egy életre, nincs ennek már értelme

Peti1981

New Member
Sajnálattal látom, hogy ez az egész játék mivé fajult, nem is hiszem játszom valaha még.
Legózik csak mindenki, a harci pontokat meg abból szerzik, hogy kilépnek a szövetségből és egymáson ölik le a katonákat.
Fórumon beszélgetés nincs, emberi szót várni képtelenség.
Mondjuk ezek nem is emberek már...
Csak tudnám miért csinálják?
Ez ugyanis nem szórakozás és nem játék az én szememben.
Sajnálatra méltó, beteg emberek gyülekezete lett ez a hely. És akkor még megy másik szerverre, mert egy nem elég neki ahol rakják..
Tipikusan az a gond ami a világban globálisan. Azt hiszik a létezés az már élet is. A gondolkodásról meg az akaratról most nem is beszélve még, sokat várnék akkor már XD
És az a baj drága testvéreim, hogy ezzel az élet nélküli létezésetekkel, elveszitek a normális emberek kedvét, rossz rátok nézni, rossz a játékra nézni.
Társat találni itt?
Önmagukat sem ismerik, nem hogy a másikat!!
Legózó nabok lettetek mind.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

SilverGhost

New Member
30c848da33bdab1c4f1db220a1809ad2.jpg
 

xTheicex

New Member
Sajnálattal látom, hogy ez az egész játék mivé fajult, nem is hiszem játszom valaha még.
Legózik csak mindenki, a harci pontokat meg abból szerzik, hogy kilépnek a szövetségből és egymáson ölik le a katonákat.
Fórumon beszélgetés nincs, emberi szót várni képtelenség.
Mondjuk ezek nem is emberek már...
Csak tudnám miért csinálják?
Ez ugyanis nem szórakozás és nem játék az én szememben.
Sajnálatra méltó, beteg emberek gyülekezete lett ez a hely. És akkor még megy másik szerverre, mert egy nem elég neki ahol rakják..
Tipikusan az a gond ami a világban globálisan. Azt hiszik a létezés az már élet is. A gondolkodásról meg az akaratról most nem is beszélve még, sokat várnék akkor már XD
És az a baj drága testvéreim, hogy ezzel az élet nélküli létezésetekkel, elveszitek a normális emberek kedvét, rossz rátok nézni, rossz a játékra nézni.
Társat találni itt?
Önmagukat sem ismerik, nem hogy a másikat!!
Legózó nabok lettetek mind.
Tökéletesen egyetértek..:D

Sajnos a játék mechanikája ilyen, megéri, mert egy időután sok nyersanyagod van és bekell forgatni HP ra.
Több ponton is rossz a játék mechanika, igazából nem is stratégia játék, hanem az egész arról szól hogy beforgasd a nyersanyagot minnél hatékonyabban..:D
Furcsa mód ebben a kategóriában még mindig ez a a legjobb játák..

De persze máshol is sok beteg játékos van..:) Öszintén aki képes napi 5-6 órát ilyennel játszani az normális nem lehet..:D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

zola08

Member
Tökéletesen egyetértek..:D

Sajnos a játék mechanikája ilyen, megéri, mert egy időután sok nyersanyagod van és bekell forgatni HP ra.
Több ponton is rossz a játék mechanika, igazából nem is stratégia játék, hanem az egész arról szól hogy beforgasd a nyersanyagot minnél hatékonyabban..:D
Furcsa mód ebben a kategóriában még mindig ez a a legjobb játák..

De persze máshol is sok beteg játékos van..:) Öszintén aki képes napi 5-6 órát ilyennel játszani az normális nem lehet..:D :D
Hát őszintén :/ akkor én már rég nem vagyok normális :( (bár ezt aki ismer tudja is..) van hogy 24 órát képes vagyok foglalkozni ezzel a játékkal csak hogy egyesek még boldogabbak legyenek és még többen utálhassanak engem :D és sajnos tévedésben élsz ugyanis a játék stratégiai játék attól még és nem az benne a lényeg hogyan forgatod be a nyersidet hanem hogy miként és milyen módon igázod le az ellenfeled(idet) --> legjobb manapság erre a pénz illetve gold...
Normálisabb viszonyokban viszont az idő a taktika a nyerőbb.. Képes vagy itt ülni az ellenfeleid városait vagy az inaktívak városait napi 8-10 órában farmolni, falvakat sarcolni és a felgyülemlő nyersit befektetni seregre és építkezésre (ha szükséges) ha nem akkor pedig fesztiválokra.

Ez lenne a játék mechanikája de ezt eltorzítja a mai hatalmas mennyiségű gold költés. (nem szídtam senkit mielőtt jönne, csak hangsúlyoztam..) De ez egy ilyen játék harcról szól és rengeteg időről meg energiáról aki meg itt éli ki az egész életét és minden hónapban a fizuját beleöli a játékba hát legyen vele boldog :D akkor már inkább elmegyek nyaralni és egy jót bulizni annak örömére és halálra röhögöm rajtuk magam :D
Az innot se bántom mert kell nekik a bevétel ez érthető is de talán módosíthatnának a dolgaikon mert nagyon lefelé megy a lejtőn a játék egy ideje és ez nem tesz jót.. Aztán majd meglátjuk mi lesz pár év múlva :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent