A 2.0 középső faluk

DeletedUser

Vendég
Mi van akkor ha a középső zöld falu ami az enyém fellázad ellenem (mármint az új világba):confused:
Vagy felkelést índit.
 

DeletedUser

Vendég
Ebben az esetben újra el kell foglalnod a falut.
Bővebb információt a Súgóban találsz:
Farmolás
 

DeletedUser

Vendég
Elvileg elveszted felette az uralmat felette és újra be kell foglalnod. (katonák is újból lesznek benne)
 

DeletedUser

Vendég
Hát azt hiszem többet nem fogok kifosztani falukat
és köszönöm a válaszokat:)
 

DeletedUser

Vendég
Elmaradt kitüntetés?

Miért nem kaptam még "Rabló" kitüntetést a Thetán? Már 5 falut leigáztam és napok óta fosztogatom őket, több ezer nyersanyagot sarcoltam/fosztogattam már tőlük.

-------------------------------------------------------------------------------------------

szerk: közbe megjött (néhány nap késéssel), de azért köszi. :)

celtic: a sarcolástól nem lázadnak (mert nem esik a hangulatuk), csak a kifosztástól, és csak ha a kifosztás után 60 körülire esik. Legalábbis úgy vettem észre. :)

-------------------------------------------------------------------------------------------
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4587

Vendég
Hali
Ha megvan a zsákmány fejlesztésed akkor a legnagyobb fosztás 92 hangulatot visz el.
De ha 70-en van a hangulat akkor sem lázadnak fel.
Nem az a lényeg hogy mennyire megy le a hangulat,hanem az hogy amikor kifosztod mennyi áll a hangulatuk.

---------------

Lenne is egy fontos kérdésem.
Már egy napja 0%-os hangulatú az egyik falum.
Ha tud mínuszba menni a hangulat,akkor azt miért nem írja???
Vagy ha 0% a legkisebb akkor miért nem nőtt 1 %-ot sem??
A másik falu már 20%-on jár.

Előre is köszönöm a válaszokat!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Próbálj F5-tel frissíteni ablakot, hátha segít itt is.

"legnagyobb fosztás 92 hangulatot visz el."

Mit értesz legnagyobb fosztás alatt, avagy van-e felső korlátja az elhozható nyersanyagnak? A korábbi szervezeken emlékeim szerint kb 200 íjásszal mentem és úgy hoztam el az eseti max nyersit egy faluból, hiába volt 200nál több katona a fosztó seregben nem hoztak többet. Az efféle felső korlát itt is megvan?

köszi
 

DeletedUser

Vendég
Itt a maximális mennyiség fogalmam sincs mennyi, a súgóban megtalálhatod.

Sereg most a falunak csak az elfoglalásához kell. Egyébként elvileg -96% hangulatváltozás a legnagyobb fosztás zsákmánnyal kombinálva, de ennek nagyon hosszú a visszaszámlálási ideje is.
 

DeletedUser

Vendég
Aham, megnéztem. Ha jól gondolom a legnagyobb fosztás alatt azt értitek mikor 300perc múlva lehet újra neki menni a falunak. Háát... Ha jól számolgattam a max szintű faluval és zsákmány fejlesztéssel 300perces fosztással (amiből élből 600 lesz, azaz 10 óra) lesz 1240 egység fajtánként, összesen 3720 egy falu esetében. 10 órával számolva napi 2szer meg tudom ezt csinálni és akkor a hangulatcsökkenéssel még nem is számoltam, ha azt is belevesszük akkor napi 1szeri fosztás reális.
Ezzel ellentétben a korábbi szervereken 200 íjásszal és zsákmány fejlesztéssel elhoztam emlékeim szerint 1 fosztás alkalmával 5-6000 egységnyi nyersit falunként. Mindig volt diplomáciám is fejlesztve ezért a fosztást naponta kétszer meg tudtam csinálni, ha nem lett volna gondolom ott is napi egyszeri fosztás a reális mérték figyelembe véve, hogy néha alszik is az ember... :)
Számot veteve jól látom, hogy a fosztás "intézménye" a Thetán le lett rontva? 3720 vs 5-6000 egység. Esetleg, ha hiényos a gondolatment kérem helyesbítsetek.

köszi
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem kevesebb hozható ki így a falukból (ilyenkor örülök, hogy én csak alfán vagyok :)). De amit mondtál, abba még azt is bele kell venni, hogy zsákmánynál -96%, azaz 4%-ra lecsökken a hangulat, vagyis még legalább 1,5-2 nap, mire normálisan feltöltődik.

Ja. 100% erőnél úgy 6000 +-3 nyersit lehet elhozni, és ez -48% hangulat, vagyis sokkal jobban megéri, főleg, hogy nem kell órákig várni, hogy újra indulhassunk...
A maximum nyersit úgy lehetne csak kinyerni, ha 10percenként tudnánk kattogtatni, de ez mivel nem lehetünk non-stop 24h gépnél (3 napot zsinórban ki sem bírnál a gép mellett élve!!!), fizikailag is lehetetlen. +a netbelassulás, és ha már több város is van valakinek, esetleg nem egy szigeten!

És a nagyobb tételeknél meg direkt a haszon-/időnövekvés aránya sokkal nagyobb, hogy kevésbbé érje meg azokat használni. Vagyis, hogy minél több időt pazaroljunk gépies/monoton/dögunalmas kattogtatásra, vagy hiányérzetünk legyen! :mad:
 

DeletedUser

Vendég
Minden világos, megyek is vissza egy régebbi szerverre, ezt az ablakos megoldást teljesen butának tartom úgyis... Köszi az alátámasztást! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha fellázadnak, akkor csak ellenem vagy a többi játékos ellen is?
 

DeletedUser

Vendég
Csak ellened. A hangulat játékosokhoz van kötve. (idegbajt is kapnék, ha nálam is leesne a hangulata egy falunak, mikor valamelyik szomszédom lefarmolja azt :D)
 

DeletedUser

Vendég
.......

theta világ.....kifejlesztettem a lovast az akadémián..a kaszárnyában viszont nem szerepel vagyis nem tudok lovasokat csinálni...:confused: ilyenkor mi a teendő?
 

DeletedUser

Vendég
Nézd meg, hogy a kaszárnyád szintje megfelelő-e a lovasok képzéséhez. Ha igen, akkor keresd fel az Ügyfélszolgálatot.
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudnám valahogy elintézni hogy 1 clickel az összes falut kifosszam mert már kezdem unni a sok kattingatást.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1598

Vendég
De, biztos el lehet intézni valami illegális programmal, ami használata miatt örökre kitiltanak...
 
Fent