500 áldás azonnal?!

DeletedUser1598

Vendég
A következő történt a Gamma szerveren: Elfoglalták az utolsó poszeidonos városomat. Másnap istent váltottam, mert föltűnt, nincs poszeidonom. Poszeidonnak azonnal 500 áldáspontja lett, igaz, csak most váltottam rá. Lehetséges, hogy megjegyezte a gép, mennyi áldásom volt, és megtartotta, igaz, nem volt poszeidonos városom? Vagy ez csak bug??
 

DeletedUser

Vendég
Megjegyezte, hogy mennyi volt az áldáspontod mielőtt elfoglalták volna az utolsó olyan várost, ami ezt az istent imádta. Nem bug.
 

DeletedUser5264

Vendég
áldás

A Zétán játszom, a zeusz áldásokfolyton eltűnnek.úgy naponta előfordul, és nem az összes, csaklecsökken elég erőteljesen.most 400 ugrott, tregnap 100 tegnapelőtt 200.
Kérdés lehet-e ok,hogy a városfalat villámmallerombolták 2-3 szintet. most sz egyik városomban 13-as lett ami ugye a templommiatt kevés,de nemegybőltűnt el a pont, hanemórákkalkésőbb, ezért nem értem.
A hiba javítása sürgős lenne,mert folyamatosan bevillantanak nekemés nem tudom viszonozni.:(
 

DeletedUser

Vendég
Hibákkal az Ügyfélszolgálaton keresztül keress meg minket, mert itt adatok híján nem tudunk segíteni.
 
Fent