20 óra elégedettség???

DeletedUser1598

Vendég
Na, ez mi???

323284962BUG3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Két lejárati ideje van az elégedettségnek??? Ez Gamma világ, és Firefoxom van...
 

DeletedUser

Vendég
Többször tapasztaltunk már ilyet magunk is, eleddig nem sikerült kideríteni, hogy mi okozza. Az egyik mindig a jó óra, a másik után nyomozunk folyamatosan.
 

DeletedUser1598

Vendég
Suhanásom volt, rájöttem. Utánaszámoltam, és az eredmény pontos. Azt mutatja az az óra, hogy mennyi idő múlva lesz rá elég áldásom, hogy ilyen varázslatot tudjak a városomra tenni. Épp 10 héra áldásom van, 5.3/óra termeléssel. Kell még 110 áldás. Elosztottam a 110-et 5.3-al, és az eredmény 20,75, ami órákba átszámolva pont annyi, mint az alsó óra mutat, tehát 20 óra 45 perc:D:D:D
Leellenőrizhetitek:)
 

DeletedUser

Vendég
Na most így hirtelen szentté avattalak magamban. De azért letesztelem :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Én is már észrevettem ezt. Köszi lordpb :D

De azért - egy esetleges frissítésnél azt odaírhatnák, hogy tudjuk, hogy az alsó idő ezt jelzi :)
Csodálkoztam is, mert volt olyan, hogy néztem az alsó órát, mikor rámentem az áldásra (pl. 2:07:07-t mutatott, pár perc múlva elviszem az egeret majd újra odaviszem és akkor is ennyit mutat :D, nyilván az adott áldásértékkel számolja, függetlenül attól, hogy épp most lett annyi, vagy 10 másodperc múlva +1-t kapunk már :))
 

DeletedUser1598

Vendég
Szerintem az alsó óra meg teljesen felesleges, hisz úgyis maximum 6 óráig láthatjuk:)
 

DeletedUser

Vendég
Végülis tényleg az + elég zavaró.
Igazából elég lenne akkor, ha az áldáshasználat gombra visszük az egeret.
 
Fent