2.40-es verzió

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Május 30-án vezetjük be a 2.40-es verziót. Az ezzel kapcsolatos visszajelzéseket szívesen látjuk!

Tisztelettel
a Grepolis csapata
 

DeletedUser8281

Vendég
Minden tiszteletem a support csapatáé, és a fejlesztőké! Biztosan rengeteg munkátok van, nagyon nagy változások, újitások kerültek bevezetésre a játékban, amelyek a játéknak kifejezetten használtak. Kalaplengetés e miatt!! Azonban azt hiszem ha lassan 3 hónapja jelzek egy problémát , jelesül egy olyan problémát, ahol egy szolgáltatásért fizettem, és a szolgáltatás nem a leirtaknak megfelelően működik, talán kellene vele foglalkozni. A probléma azóta is többször megismétlődött, melyről minden esetben ahol jelentésekkel tudtam dokumentálni, értesitettelek benneteket. Eljutottunk oda, hogy válaszra sem méltatjátok a megkeresést, az érdeklődést, amikor is a megkárositott fogyasztó érdeklődni merészel, történt-e esetleg bármi nemű előrelépés az ügyében.... Talán ez is fontos lenne....Kiváncsi vagyok ha a szürke mindennapok alkalmával ti vásároltok valamit és arról BEBIZONYOSODIK, hogy nem úgy működik, ahogy hirdették, akkor ilyen birkatürelemmel viseltetnétek mint teszem az én....
 

DeletedUser

Vendég
Újítások:
• Annak biztosítására, hogy a játék frissülései pontosan végigmennek a játékos böngészőjében, fiókonként csak egy fül lehet nyitva. Ha a játékos a böngésző egy új ablakát nyitja meg, akkor a régebbi ablak automatikusan kijelentkezik.

Ez nem újítás, hanem a legnagyobb visszalépés azóta, mióta az összes böngésző által biztosított 'vissza', vagy 'előző lap' funkciót(böngésző cash) sikeresen kiiktatták a fejlesztők. Akkor még volt érthető? magyarázat, Java alap, meg ablakos "haladjunk a korral" külső.
Ezzel azonban egy teljesen felesleges korlátozást sikerül bevezetni, ami ráadásul a prémium nélkül játszókat kiemelten sújtja. Elég arra az esetre gondolni, ha például két városra jön több támadás. Ezt Parancsok áttekintő nélkül eddig két lapon lehetett kezelni. Ezentúl ez nem lehetséges, Ezzel megint kapunk egy felesleges, időt és energiát rabló "fejlesztést". Köszi.
 
Fent