1.13

DeletedUser

Vendég
"Már nem lehet egy várost egy más isten mitológiai lényeivel támogatni"

Ez szerepel az új frissítés hibajavításai között. Ez azt jelenti, hogy én hiába csinálok pegazusokkal teli várost, nem küldhetem Hérás, Zeuszos, Poszeidonos városokba védeni őket?
 

DeletedUser

Vendég
Tudomásom szerint nem, eddig ahogy odaért tegyük fel 10 minotaurusz egy Hérás városba, jöttek is haza rögtön, minden más egységgel együtt, ami a mitológiai egységekkel ment. A legújabb frissítés utánról még nincsenek pontos információim, hogy egyáltalán engedi-e elküldeni őket...
 

DeletedUser

Vendég
Eddig még csak elküldeni sem lehetett, már indításkor kiírta.
Most elküldheted, utazik, és csak onnan jön vissza. Erre mi szükség volt?
Kimondott élvezet 3-5-7 óra múlva újra küldeni, közben a havert leverik, mert együtt indítottad a többivel. Köszönjük...

Ez nem upgrade, hanem downgrade. Mint a jelentésekkel. Aki akarta, eddig is megnézhette.
Rendben, ezen javítottak: most már törölheted egyben is az összeset.
De most meg állandóan jelez, hogy új jelentés van! Hát...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez eddig elég érdekes.
De mi a fejlesztők célja. Mert ha pl az említett pegazusos példa gaz lesz, akkor nem lesz értelme őket készíteni, pedig ha lehetne alkalmazni őket bármely városban, akkor azért egy igen jó egység lennének. Amúgy viszont feleslegesek (elveszik a gyorsaságból származó előny, ha úgysem küldhetem védeni).

Mitológiaival még csak támadtam, így nem tudom eddig hogy volt, most hogy van. Viszont az fontos lenne tudni, hogy későbbiekben van-e létjogosultsága mitikus védelme felállításának. (Sztem nagyon sokan itt fogják hagyni a játékot, ha felállítanak ilyet, aztán használhatatlanok lesznek, mert nem küldhetőek sehova.)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem a gáz onnan ered, hogy a játék csatamotorja nem tudja kezelni az egy oldalon álló mítikus egységeket, mint ahogyan a szimulátorba sem lehet berakni egymás mellé öket.
a program rosszul van megírva és különbözö kifogásokkal jönnek, hogy ez ne derüljön ki :(
 
Fent