új világ

DeletedUser8461

Vendég
Nekem egy olyan ötletem támadt, hogy 500 aranyért lehessen jelentkezni egy világba, ahol nincsenek Prémium előnyök, csak olyan kényelmi funkciók, mint az áttekintések, és a Farm-kezelő.
 

DeletedUser

Vendég
Ez is jó és használható ötlet,bár nem fog tetszeni azoknak a prémiumosoknak akik a támadástervező nélkül meg vannak halva...ügye már láttunk sírás-rívást,meg abbahagyással fenyegetést az időzítések összekuszálódása miatt,sok játékos csak ebben lát sikerlehetőséget az aktívakkal szemben(másodpercre időzítés).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Én közel 3 éve játszom, és a 2.0-ás verzió előtt nem volt Támadástervező. És megmondom őszintén neked, életemben egyszer nem használtam azt a tervezőt. Van agyam, feljegyzem, hogy körülbelül mikor kell indítani, és 1 perccel előtte odamegyek a géphez, és amikor kell, elindítom a támadást. Mindig is Prémiumos játékos voltam, de nem ment el az agyam, hogy ezzel visszaéljek, és hogy elfelejtsek gondolkodni.

-T
 

DeletedUser

Vendég
Én sem használom...de látom nincs akkora dobálás mikor ilyen emberke jön rám,az egy másodpercre beérkező védelem vagy támadás kevés ellene. Ilyenkor ment meg az én látom a csapatmozgást,és én tudok a gyarmival együtt jönni.
 

DeletedUser8281

Vendég
Én is használom a prémium lehetőségeket, de Tyrion Black-hez hasonlóan soha nem használtam a támadástervezőt. Papir, ceruza, felirom a távolságokat és sorba rakom. Egyébként a támadástervező sem inditja el a csapatokat maguktól, csak figyelmeztet, hogy inditanod kell, és a csapódásoknál ugyanúgy benne van a +-10 mp azokba az inditásokba is. Tehát ha valaki ezt használja akkor is gépmél kell lennie minden egyes inditáskor, az egyetlen előnye, hogy figyelmeztet hogy inditanod kell. Egyébként szerintem sokkal több idő, mig a tervezőbe beállitgatod az időpontokat, egységeket, mint amig leirod magadnak. Viszont bizonyos városszám felett helytartó és kapitány nélkül ez a játék játszhatatlan magas szinten.
 

DeletedUser9152

Vendég
Jövőhét Kedd körül már indulhat a Pi?Nagyon szeretném már!!
 

DeletedUser8461

Vendég
Ha lesz róla valami információ, azt majd itt láthatod. A Szupport is mindig mondja, hogy ők sem tudnak semmit, őket is értesítik, ha van valami információ. Mellesleg én is nagyon várom.

-T
 

DeletedUser

Vendég
A főoldalon is kilesz írva.
Amúgy én is várom már.Remélem én is,hogy a jövőhéten indul.Te jössz -T? :)
SZSZL barátom is jön majd :)
 

DeletedUser

Vendég
Van egy szövetségünk az Omicron világon! A 34-es tengeren. A saját tengerünket uraljuk! Maga az egész Omicron világon a szövetségünk a 25.-ik. Már elértük a 300000 pontot! Kérdésünk! Nem e szeretne valaki az Omicron világra a 34-es tengerre jönni? A Grepolison az Omicron világon a nevem: kutya9660 nálam lehet jelentkezni a szövetségbe!
 

DeletedUser9245

Vendég
Sziasztok!

Pontosan mit is jelent, hogy a morál: inaktív?
Lehet, nem vagyok eléggé tájékozott, de eddig csak azzal találkoztam, hogy morál van vagy nincs.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Svetlina,

A morál (harci szellem) egy olyan befolyásoló tényezője a játéknak, amely a kisebb játékosoknak ad előnyt a nagyobbakkal szemben. Minél nagyobb a különbség van két játékos között, annál kevesebb a nagyobb játékos egységeinek a morálja a kisebb ellen.

Vegyünk egy példát:

Egy 100.000 pontos játékos támad egy 10.000 pontosat. Ez esetben a morál 60%-os, vagyis 100.000 pontos játékos a 10.000 pontos játékos ellen irányuló támadásában az egységeinek csak 60%-a harcol.

A morált így tudod kiszámítani;

[(védő játékos pontszáma/támadó játékos pontszáma)*3+0.3]*100. De ne ilyedj meg, ha egy játékost meg szeretnél támadni, akkor a támadás ablakban kiírja neked, hogy milyen morállal tudod megtámadni azt a játékost. Ha közel akkora, vagy nagyobb az ellenfél játékos pontszáma, akkor 100%-os morállal támadod. Az előző képletből kiindulva a legkisebb morál az 30%-os lehet.

Remélem tudtam segíteni,
TyRioN
 

DeletedUser

Vendég
Félreérted, tudja mi a morál, csak azt nem tudja, hogy mit takar, hogy a morál inaktív.
Az ugyan az, mint ha nem lenne morál, csak valamiért nem nincs hanem inaktívot írtak oda.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon sajnálom, hogy végül új foglalási rend lett a Pi-n, pedig egész pofás világ lenne.
Mindenkinek aki megy jó játékot! Én várok az igazira :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha tudná az illetékes akkor jelezték volna:)
Amúgy mindjárt fog szerintem,ne idegeskedj:):
 

DeletedUser

Vendég
Már a németen és a görögön már elindult :)

Csak ilyen világra vártam már régóta és ma el jött a napja :D türelmetlen az nem vagyok mert addig le foglalom magam :)
 
Fent