Üzenet kereső

  • Témaindító DeletedUser7081
  • Kezdés ideje

DeletedUser7081

Vendég
Sziasztok.

Összefoglaló:
Az üzent kereső meggyorsítaná a már régebben elküldött levelek felkutatását, ezzel is jobb játékélményhez juttatna és nem kevés időt megspórolna.

Jelenlegi állapot
Jelenleg listaként jelennek meg leveleink, hosszas görgetéssel tudjuk csak megkeresni újból fontossá/aktuálissá vált levelezéseink. Viszonylag nehezen kezelhető értem ez alatt olyan játékosok levelező listáját, kik napi 10 vagy akár 100 levelet is váltanak. De gondolom ez a játékosok többségégére igaz.

Leírás
Az Üzenet kereső nagyban megkönnyítené, átláthatóbbá tenné levélváltásainkat, gyors reagálás és idő spórolás.
Az üzenet felületen belül egy új fülben kapna helyet vagy teszem azt a "Körlevél" és a "Letiltás között". Egy egyszerű kereső, mely úgy működne, mint a játékos, város vagy szövetség kereső, de csak az Üzenetek felületen belül. Játékos nevet lehet beírni és kiadná az összes vele váltott levelezést. A levél címekre aligha emlékszik bárki is, valamint több levélváltásnak is adhattuk ugyan azt a címet, de más játékosnak címezve.

Visszaélések megelőzése
Véleményem szerint ezzel az opcióval nem lehet visszaélni.

Vázlatrajzok
Nem készítettem, csak egy új fül és benne egy kereső, de még megannyi módon lehetne kibővíteni, ezt nálam sokkalta képzettebb és tapasztaltabb szakemberek 2 perc alatt összeállítják.

Érvelés
Átláthatóbb Üzenetek felület. Gyors munka, jóval kevesebb idegesség és szemkímélő, humánus megoldás.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Igen
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Támogatom, én napi szinten elveszek a leveleimben!
 

DeletedUser7081

Vendég
Mivel már egy hét is eltelt, gondolom a javaslat nem lesz elbírálva pozitívan. Mindazonáltal kitartok mellette, hisz nem hinném, hogy eleve elvetendő lenne. Ha esetleg a supporthoz még nem jutott el, bízom abban, hogy mielőbb megtörténik ez.
 

DeletedUser9294

Vendég
támogatom de ha intéznél egy levelet a supportnak az ügyféltámogatásnál talán kapsz választ de szerintem csak annyit hogy:

Kedves Játékos!

Köszönjük, a lelkesedésedet a játék iránt.

Az ötleted jó és azt továbbítani fogjuk a német vezetőség felé, de nem tudom garantálni, hogy megvalósításra kerül.
További kellemes játékot.

Tisztelettel
Khiméra


én bármit javasolok ezt kapom és persze soha nem valósul meg én ezt a levelet 2014-01-22 19:23:43 terjesztettem be és 2014-01-22 20:06:06 jött a válasz
 

DeletedUser

Vendég
Szokka jó ötlet, remélem lesz belőle valami.
De meg kell értened, hogy az ilyen fejlesztések/változtatások véghezvitele nem olyan egyszerű, arról nem is beszélve, hogy a suppok csak mint közvetítők tudnak részt venni az ötletek végrehajtásában. Nem ők bírálják el, nem ők írják meg hozzá a programot, nem ők tesztelik, és nem ők készítik el a frissítések menetrendjét.
 
Fent