Újrakezdés

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Ma regisztráltam a második világra itt de sajnos olyan helyre dobott a rendszer, ami tele van 10ezer pontos játékosokkal. Így sajnos esélyem sincs. Már régóta KH-zom is és ott pont ezért újra lehet kezdeni, de itt ezt nem találom.
Vagy egyáltalán újra lehet kezdeni???
 

DeletedUser

Vendég
Újralehet. Beállítások->Újraindítás részlegnél lehet.
 

DeletedUser

Vendég
Ki kell várjad a kezdök védelmét ( amig lejár) :(
Útána, újra tudod índitani.
 

DeletedUser7800

Vendég
Hali :)
Én is szeretném újrakezdeni az egyik világban a játékot, de ugyebár jelszót kér hozzá. Mivel én az egyik közösségi oldalon keresztül regeltem be, így nem tudom, milyen jelszót kellene megadnom. :( Ilyenkor mi a teendő? :)
Előre is köszi a segítséget :)
 

DeletedUser

Vendég
Hello!

Ilyenkor azt a jelszót kell megadni, amivel a Közösségi oldalra lépsz be! (Az ottani felhasználóneved jelszavát)!
 

DeletedUser

Vendég
Kérdés

Annyi kérdésem lenne, ha valaki újra kezdi mert rosz helyre dobta be, akkor amit eddig felépített várost az törlődik? Vagy van rá mód hogy a felépített várost átköltöztesse? Érdekelne mert felnyomtam, de nagyon rosz helyre kerültem és nem is figyeltem. Ha újra kezdem akkor a felépített várost otthagyom üresen könnyű prédának? Illetve ha így tezsek nem foja sérteni a fair playt, mert így olyan mintha könnyen oda adtam volna a feltápolt városomat nem? vagy épp most találtam egy kiskapút?

Köszönöm majd a választ!!!(ha megválaszolják XD)

illetve az újrakezdész a nű világban csinálnám, de ugye nem hat ki a Mű világomra??????
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az eddig felépített város, elért eredmények elvesznek, ha újraindítod a játékot. A városod azonnal szellemvárossá vált át, így úgymond védelem nélkül hagyva, melyet bárki elfoglalhat. Nem sérti a fairpaly elvét, mivel mindenkinek azonos felétetlek vannak biztosítva az elfoglalásához.
 
Fent